Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Testhelyzet váltáskor szédülés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testhelyzet váltáskor szédülés?

Figyelt kérdés

Második napja fordul elő velem, hogy együtt vagyok a párommal, és akár ha szex közben testpozíciót változtatok, akár ha utána valamiért felkelek vagy újra lefekszem, elkap egy durva szédülés. Soha nem volt még hasonló, és egyelőre kizárólag szexkor jelentkezett.

Valakivel volt esetleg hasonló? Mitől lehet ez?

(Nő vagyok.)


2019. jún. 18. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta van? Nem lehet hogy a meleg miatt ?
2019. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen mozdulsz vagy állsz fel okozhat szédülést.

Pusztán vernyomásosd szórakozik

2019. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2# De ha nem szex közben vagyok, és hirtelen állok fel vagy fekszem le, akkor nem szédülök.

1# Írtam, második napja.

2019. jún. 18. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Felül vagyok szédülök, alul vagyok fulladok, oldalt meg nem látom a tv-t.

Lali bácsi 57

2019. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sport, egészséges életmód, mozgás, napi 2 liter víz és talán ne 30 fokba szexelj
2019. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves drága utolsó, sport megvan, víz is megvan, szex előtt is ittam többek között, ja és a lakásban 26 fok van. Lehet, hogy te nyáron nem élsz nemi életet, de azért az emberiség többsége igen.
2019. jún. 18. 12:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Vércukorszint a rossz táplálkozási szokások miatt, vagy edzetlenség miatti agyi oxigénhiány.


Szex előtt kapj be egy szőlőcukrot és végezz keringésfokozó gyakorlatokat vagy csak simán táplálkozz és igyál elégségesen és sportolj!

2019. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont előtted írtam: sportolok! Konkrétan tegnap is edzésen voltam, és semmi bajom nem volt sem közben, sem utána. Pedig ott is volt ilyen testhelyzet változtatás, pl. 180 fokos hiperhajlítón.
2019. jún. 19. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor vércukor szint. Vagy baroreceptori gyengeség a szívben. :)
2019. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És miért csak kizárólag szexkor?
2019. jún. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!