Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik pózban teljesen átjárja a testemet az orgazmus, a másikban meg csak egy éles érzés?

Figyelt kérdés

Pl.: ujjazáskor hihetetlen jó orgazmusom szokott leni,érzem az egész testemben azt a kélyes érzést. Ha lovagló pózban vagyok rajta és a mozgásommal eltalálom azt az éles érzést adó pontot a hüvelyemben (gondolom a G-pont) akkor meleget érzek az alhasamban és kicsit szédülök,meg az izmaim,mintha megkönnyebbülnének odalenn,de messze ndm olyan jó,mint ujjazáskor. Emellett mindkettőnél spriccelek,szóval tudom,hogy elélvezek,de teljesen különböző.

Szex közben nem tudtam még elérni azt a csodás érzést,amit ujjazáskor,pedig a G-pontomat erősen érzem,de nem zerjed szét a testemben,nem jönnek a hullámok,semmi. 18/L



#orgazmus #szédülés #sriccelő orgazmus
2015. jún. 11. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ujjazással elő lehet adni olyan mozdulatot, amit aktus közben nem. Vagy egyszerűen még nem találtátok meg a megfelelő pontot szex közben. Lovagló pózban pedig jobban kitágulhatsz, mint mondjuk pl. kutyában, ez is lehet az oka.

Amúgy mikor elmegyek, nekem sem ugyan olyan minden pózban, pedig én srác vagyok. :)

2015. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem pont fordítva van.
2015. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez normális, kisérletezz sokat ;)

Csak a mostani barátoddal van ez, vagy az előzőekkel is így volt?

Mekkorát szoktál spriccelni?

2015. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi előtt egy párom volt,vele el sem értem az orgazmust. Ha lovaglóban vagyok,van,hogy elfolyik oldalra,kisebb tócsa van az ágyékomnál. Ujjazáskor a párom szokta érezni a kezével,de nem szökőkút szerű.
2015. jún. 11. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy érdemesebb lenne egy tapasztalt, ügyes partnerrel is kipróbálnod, mert Ő biztos kihozná Belőled ezt az érzést, sőt akár mást és többet is :-) Írj privit, ha kíváncsi vagy az elképzeléseimre bővebben...
2015. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h ujjazáskor a csiklódat is ingerled valamilyen módon,pl. a tenyereddel és attól intenzívebb az orgazmusod?
2015. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!