Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehet hogy valaki 25-30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy valaki 25-30 éves korára azért lett "csajozógép", és nem képes normális kapcsolatra mer fűvel fával lefekszik mert?

Figyelt kérdés
Mert elötte nem volt sikeres egyáltalán a lányoknál és most éli ki magát?
2019. jún. 18. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem hogy ezért. Mondjuk ez is lehet az egyik oka. Akiket ismerek, és megdugnak minden szembejövő nőt,azért csinálják, mert nem akarnak elköteleződni, félnek a bezártságtól. Bátyám is ilyen. Ő hamarabb megy át a fél városon minthogy barátnője legyen. Mindig is sikeres volt a lányoknál, de barátnője legutoljára 18 évesen volt. Most 26.
2019. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, inkább csak direkt úgy viselkedik mint egy bunkó aki simán felszed egy éjszakára valakit, de egy normális lányt ez elüldöz
2019. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen! nálam így volt. fiatalabb koromban nem nagyon jött össze semmi. aztán ahogy teltek múltak az évek, sportoltam sokat, dolgoztam is sokat, magabiztosabb lettem és elkezdtek a csajok feltünedezni én meg elkezdtem őket megszurogatni. szépen sorjában. de inkább ezt 30-40 közé tenném nálam.
2019. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztereotípia...
2019. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En kover noismeroseim kozul harmat is tudtam. Nem vettek eszre oket es hirtelen eszeveszett modon vadidegenekkel, uton utfelen szexelnek. Ez Mar naluk beteges, de az onbizalomhianyukbol eredt, es ordogi kor.
2020. febr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!