Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl normális srác vagyok? Pár...

Túl normális srác vagyok? Pár csajozógép adna nekem pár tanácsot?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy nem egy lány azért utasitot el mert azt mondta én túl normális vagyok! Szóval nem vagyok elég rossz fiú! 21 éves vagyok 3 barátnőm volt eddig kicsit válogatok és most arra vágyok velem is történjenek izgalmas dolgok.Az a baj velem hogy könnyen beleszeretek a másikba! Már a szexre is nagyon szükségem van. Hogy lehetnék menő? és roszfiú? amitől jobban buknak majd rám? Az a gondom hogy folyton elkövettek bizonyos hibákat amitől folyton leál egy ismerkedés! Mindenki élvezi az életet én meg várrom a nagy őt! Az első kapcsolatom 8 honapos volt a második távkapcsolat volt 4 honapos a harmadik meg 1 honapos! Valaki tudna pár tippet adni hogy lehet sokkal vagányabb?

2014. febr. 15. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tedd, amit tenni akarsz.
2014. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék én is laza lenni,túl kedves vagyok és folyton ez miatt bukok el! A mai lányoknál már nem igazán számít hogy nem vagyok olyan aki félrelép.
2014. febr. 15. 18:29
 3/4 anonim válasza:
Azt hiszed,hogy a lányok csak a "macsó" fiúkákra buknak?:D Tévedsz:D Egyébként meg ha meg akarsz változni akkor eleve úgy fogsz megismerkedni egy lánnyal hogy nem magadat adod és ebből lehetnek problémák azután:) Szóval én átgondolnám a helyedben ezt;)
2014. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De az a gondom hogy már régóta egyedülálló! Még mindig jobb mint folyton elbukni. Most olvastam ezt a cikket és ez valóban igaz!

[link]

2014. febr. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!