Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogyan lehet szeretni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehet szeretni?

Figyelt kérdés

A héten barátnőmmel kiptóbáltuk az anális sexet. Leírhatatlan érzés volt, mind a kettőnknek. Borzasztóan fájfalmas volt, őt feszítette, engem meg szorított, de nem kicsit... Megfogadtuk egymásnak, hogy soha többé nem kérjük egymástól ezt.

A kérdésem az, hogy ezt hogy lehet szeretni??? Borzalmas...



2019. jún. 18. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Neki nincs még szétrongyolva a kis popija:)
2019. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Mi a férjemmel szeretjük, nekünk tök jól működik. Teljesen más érzés mint a punciban, az orgazmus is teljesen más. Nem mindig vagyunk hangulatban hozzá de ha igen akkor nagyon jó. Lassan, finoman sok síkosítóval kell először behatolni nem ajtóstul, akkor valóban nagyon kellemetlen. Illetve nem árt ha ellazultok, akkor az izmok is elernyednek egy kicsit és nem lesz olyan feszítő érzés mint amikor rágörcsöltök.
2019. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Természetesen nem siettünk el semmit, de még így is borzalmas volt...
2019. jún. 18. 13:07
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom miért, lehet, hogy csak nem nektek való. Nekünk már az első alkalom is nagyon jól sikerült és fájdalommentes volt. Azért én egy kis idő után tennék még egy próbát.
2019. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Tudod, ízlések és pofonok...

Rengeteg dolog van, ami egyik embernek bejön, másiknak nem. De szerencsés helyzetben vagytok, mert mindketten ugyanúgy vélekedtek erről.

2019. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 orton ***** válasza:
"Szorított" :D
2019. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

azért mert ha oráloztok és a csaj fogazik és fáj neked, az nem azt jelenti, hogy mindenkinél így van

én szeretem, jó érzés, persze nálatok oda kellett volna figyelni, hogy a csaj megfelelően ellazuljon és síkosítót is kellett volna használni...

2019. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ne gondoljátok már azt, hogy felkészületlenül csináltuk... Volt gumi, és síkosító is, de nem volt jó. Azért érdeklődtem, hogy ezt, hogy lehet szeretni, de ehejett csak a fogyatékos banda irogat... (Tisztelet a kivételnek)
2019. jún. 18. 14:36
 9/19 anonim ***** válasza:
azért, mert nekünk jó és nekünk nem okoz fájdalmat, attól még nem leszünk fogyatékosok. Ha nektek a síkosító mellett is fájdalmas volt, akkor csak egy oka lehetett: a csaj nem akarta csinálni és befeszült, ami azt jelenti, hogy te ráerőltetted. Ilyenek után ne nevezz másokat fogyatékosnak
2019. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
azért volt szar, mert nem tudjátok csinálni.
2019. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!