Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi, akivel néha (hetente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, akivel néha (hetente kétszer) szexelek következő alkalommal gumi nélkül szeretne belém hatolni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt mondta előző alkalommal (tegnap este), hogy kezdjek el tablettát szedni, mert a következő alkalommal belém szeretne élvezni. Két indokot hozott fel, az egyik az volt, hogy születésnapja lesz (most lesz 49), a másik az, hogy megszeretné mutatni, hogy milyen érzés, ha belém élveznek, mert szerinte nagyon élvezném.


Félek, hogyha hétvégén lefekszünk egymással, akkor a gumi hiánya miatt valami fertőzést kapok el, vagy teherbe esek.


Tudom, hogy a kommentelők nagyrésze negatív kritikával fog illetni, de kérem válaszoljatok? Mondjam meg neki, hogy inkább használjunk gumit, vagy pedig kezdjem el a fogamzásgátlók beszerzését?


22/nő



2019. jún. 18. 14:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#8 Egyre elterjedtebb módszer, van aki évek óta használja és tökéletesen működik.. Nem minden sarlatánság, amit a telefonoddal is tudsz csinálni.

De persze ez nem kötelező, csak egy felvetés.

2019. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
49%

ha úgy érzed, hogy a kapcsolatnak jövője van, ha úgy érzed a pasival többet akarsz, akkor előbb-utóbb úgy is áttértek, mert ha a pasinak fontos a gumi nélküli, akkor addig fog piszkálni, amíg be nem adod a derekadat és természetesen jobb lesz a szex és ha már egyszer megtetted, utána már nem fogsz izgulni.

Azt, hogy fertőzést kapsz, az persze esélyes, de ez attól függ milyen életet élt a pasi. Ha egy fix kapcsolatban volt szinte egész életében és nemrég vált el, majd veled összejött, akkor kevés az esély (bár a kötelező iskolai oltásokról már régen lemaradt és sok betegség olyan, hogy hordozó vagy, de rajtad nem jön ki, csak átadod).

Ha egész életében a tipikus szingli életet élte, akkor nagyon esélyes, hogy sok nőt megfektetett, szóval valamivel biztos találkozott már, csak max nem kapta el.

A terhesség pedig esélyes ha beléd élvez, 49 évesen még termékeny.


De figyelj, a szex nem a megalkuvásról szól, ha valami, ha BÁRMI nem tetszik neked és nem akarod, akkor ne csináld. Tudom minden praktikát be fog vetni és rá tud venni a vágyára, hiszen sokkal tapasztaltabb nálad, könnyen tud befolyásolni ha akar, de bármi is történik a te hibád lesz, ha engeded neki.

Ha bizonytalan vagy, akkor megkérheted, hogy menjen el egy nemibetegség tesztre. Azután azt csinál veled amit akar. Ha ezt ő nem tartja tiszteletben, akkor piszkos az orra és menekülj! A terhesség ellen pedig csak a tabletta segít.

2019. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12%
Na pont ezért van sok szexhiányos fiatal srác, mert sok fiatal csaj apuci korú emberekkel kúrogatja szét magát.
2019. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha opció nálad a tabletta szedése, akkor először kérj a pasitól egy friss nemi betegség szűrési leletet, miszerint minden fertőzéstől mentes. Ha megvan a szűrési papír, akkor esetleg szedheted a tablettát és engedheted, de ez az időtényező miatt nyilván nem most hétvégén lesz.


Ha nem akarsz tablettát szedni, vagy az ürge nem hajlandó elmenni szűrésre, akkor közöld vele, hogy húzzon gumit, vagy felejtse el veled a szexet.

2019. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
Mondd meg a padonak, h sterilizáltassa magát, ha annyira szeretne beléd élvezni.
2019. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
58%

Néha teccsintetek, ami heti kétszeri állandó rakást jelent? Jó sűrűn van az a néha.

Nekem két hét múlva lesz születésnapom, bedörrenthetek én is? Na, élvezni fogod meglátod.

Most már legalább tudom, miért töcskölik az ötven éves "tapasztalt" kanyok a húsz éves lánykákat. Egyszerűek mint a faék, bármilyen mesét bevesznek.

Szerintem szedd az antipricctabit, pláne hogy a tömőpartner is megmondta.


Igen, negatív kritikákkal illetnek, biztosan véletlen.

2019. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

47 éves férfi dugogat hetente 2x egy huszonéves csajt.


Nem egy perspektivikus kapcsolat, ami évekig tarthat. Ilyen diáklány szponzorációnak tűnik, nem kérdező? :D Jól fizet legalább?


Mindegy, én személy szerint nem akarnám, hogy egy random csávó akivel nem tervezek hosszú távra, és nincsenek különösebb érzelmeim iránta (ez azért lejött a posztból) csak úgy belém élvezzen.


De hát döntsd el, hogy van-e az a pénz... esetleg ilyen alkalmakra kérhetnél többet tőle.

2019. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"#8 Egyre elterjedtebb módszer, van aki évek óta használja és tökéletesen működik.."


Anyám borogass...


[link]

2019. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én nem szedek gyógyszert , gumi használunk. Ha belém akár élvezni ott a seggem a szam a testem.

Mekkora duma , hogy mert neked tetszene. Hát sírok a röhögéstől. 😂😂😂 Punciba elvezni a pasiknak lehet a legjobb a nőknek a legmacerasabb. Azonnal folyik ráadásul sokáig . És semmivel se másabb érzés mintha kotonba élvezne.

2019. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

13-asnak: A kis pöc$ vezérelt kamasz fiúkák akik még csak szólni sem mernek egy lányhoz inkább semmit se szóljanak!

A fiatal lányoknak csak egy kis része választ magának idősebb párt a javuk tejfölösszájú ecset hajú kis köcsögöt választ magának, akitől aztán meg is kapják a neki kijáró rossz érzés indulókészletet, mert ezek a kis nyomik általában rohadtul nem figyelnek a lányokra. Szóval nem kell másokban keresni a hibát a saját totális alkalmatlanságuk miatt!

2019. jún. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!