Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket izgatnának ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket izgatnának ezek a mondatok egy lány szájából szexkapcsolatban, vagy közönségesnek gondolnátok?

Figyelt kérdés

Ha ilyeneket mondana, hogy:


"Most addig foglak húzni, míg két kézzel téped le rólam a ruhát és tövig magadra nem húzol"

"Csak semmi finomkodás, ma éjjel ba*ni akarok"


2019. jún. 18. 23:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
engem a végletekig izgatna.Még durvábbak is
2019. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

engem izgat, s sokszor úgy érkeztünk a találkozóra,hogy előtte szexchatben felhúztuk egymást.


42/F

2019. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tégy nővé vagy tégy magadévá. Szerintem ezek jobban. Nőiessen probáld. Az ilyen tul durva fogalmazást majd 40es evek után jöhetnek szóba.
2019. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
így olyan túl betanult, münek ható...
2019. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Engem izgatna, tetszik ha egy csaj kívánós és van fantáziája. Na meg aki ilyeneket mond az biztos nem egy fadarab az ágyban 23/F
2019. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezek kicsit bénák.


Az se mindegy hogy mondod. A közhelyesen túljátszott nem jön be. Ne csak azért mondd h felhúzz valakit, akard is.


Az tetszene pl ha azt mondaná a csaj h.:

Széttegyem neked a lábam?

Azt akarom h $eggbedugj!

De jó kemény a farkad!

Told tövig a puncimba és élvezd tele!

Tedd be a farkad!

Le akarlak szopni.

Húzz az öledbe és dugj meg!

stb.

35F

2019. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Volt egy partnerem, aki szex közben, mikor élvezni készültem, ezt mondta: "Akarom! Az utolsó cseppig!"


Hatalmasat élveztem ettől. De ez spontán jött és nagyon izgató volt, mégse közönséges vagy mocskos szöveg.

Bár egy szex közben mocskos dolgokat suttogó lány is izgató tud lenni, csak ebben az esetben ott a nyomás, hogy ha azt mondja, hogy " b@szd szét a p!námat", akkor ott tényleg keményen meg kell dugni őt, nem lehet félkeményen maszatolni.

2021. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!