Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnátok arra hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok arra hogy a párotok szexkapcsolatban élt?

Figyelt kérdés

Barátnőm bevalotta h hónapokon át egy nála 15 éves férfival szexkapcsiban élt. Pontosabban mindent csináltak de szűzességét megőrizte. Mindezt érzelmek nélkül. Ahogy ő fogalmazott azért tette mert jól esett mkndegyiküknek.

Aztán megjelentem én és abbahagyták a dolgot.


Nagyot süllyedt a szememben. Egyszerüen örömlányként tudok rá tekinteni. Simán elképzelem h újrakezdik akár mellettem is. Olyan erkölcstelennek kiüresedett érzem a barátnőm. Amig nem tudtam minden szép és jó volt.

Így elhagytam őt.

Nektek erről mi a vékeményetek?

A lány 20 éves.



2016. szept. 9. 10:00
1 2 3
 1/29 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
71%
Az hogy a nyitott gondolkozás nyoma sincs benned.
2016. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Átveszem a csajt ha neked nem kell
2016. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

Hagy el, így szegény lánynak lesz esélye egy normális párt találni magának...

Most komolyan, kit érdekelt, hogy mi volt régen? Nyilván azért van veled, mert téged szeret és veled akar lenni. Miért kezdené újra a másik pasassal, pláne veled párhuzamosan?

2016. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Fantáziálj szex közben arról, ahogyan a csávó dugta a csajodat, az segít.
2016. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy. Még nem ismertük egymást, neki is kijár az élvezetből. Viszont ezt olvasva megértem ha inkább hazudnak és eltitkolják.
2016. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha szingli volt akkor miért ne? Ez csak akkor adna okot felháborodásra ha kiderülne hogy nem védekeztek tehát bármit el kaphatott vagy ha ezt párkapcsolat mellett csinálta volna tehát megcsalás... De a szexkapcsolat szerintem nem bűn akkor se ha az illető lány vagy fiú és kortól függetlenül... 22 L
2016. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Akkor lenne örömlány te nagyész ha pénzért csinálta volna..
2016. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
21%
Oszinten szolva szerintem is undorito, plane hogy ugy akart k***vulni, hogy o kozben azert tisztesseges szuzike... hogyne. Szanalmasak az ilyen kis rongylanyok :"D. Nokent mondom.
2016. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj,ha téged ez zavar,az a te dolgod,de akkor keress egy hozzád hasonlóan maradi gondolkodású lányt,mert a nyitottabb,lazább lányok nem hozzád valóak.Álszent dolog,hogy a múltja miatt elítéled,biztos a te múltadban is vannak dolgok,ami miatt ő is elítélhetne téged.Szerintem semmi gond nincs azzal,ha valaki szingliként kalandozik.
2016. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
25%

Ennek se füle se farka.

"...hónapokon át egy nála 15 éves férfival szexkapcsiban élt" - WTF?

Most az kit érdekel, hogy hol éltek?

De akkor se helyes a szórend.

15 évesen hol férfi? Az még gyerek!


"Pontosabban mindent csináltak de szűzességét megőrizte."

A "minden"-ben a hüvelyi szex nincs benne szerinted?

Most komolyan el tudod képzelni, hogy hónapokon át szexkapcsolatban van valakivel de nem engedi magát punciba dugni? :D

Ja és persze mindezt érzelmek nélkül... - no comment...


"...azért tette mert jól esett mkndegyiküknek. "

Mivan bazze? Hát hányan voltak akkor végülis?

Nem inkább mindkettejüknek? :O


"Aztán megjelentem én és abbahagyták a dolgot."

Aha, persze, nekem meg 2 millió van a bankszámlámon... -.-

(Pedig csak 1,7 :D)


na jó, inkább nem kommentálom tovább, mert kezdem magam én hülyén érezni, hogy egyáltalán foglalkozok ilyen agyatlansággal! :(

2016. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!