Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti hova szeretitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hova szeretitek?

Figyelt kérdés
Hova spricceljen a partner? Hova izgató nektek? Először hova kaptátok? Milyen az alkatotok?

2019. jún. 19. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
“Milyen az alkatotok”. Aki Válaszol és neked tetsző,ráírsz és zaklatod privátban. Szánalmas próbálkozás!
2019. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Pont az miatt az egy kérdés miatt nem írtam ide semmit

Milyen az alkatotok.. ba@szki

2019. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Verd ki másra, ok ?
2019. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Leginkább a számba szeretem, vagy nézni ahogy elélvez a párom(!) miközben (miután) kényeztetem.

Nem vagyok nádszálvékony, de nem is vagyok dagat.

2019. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Belém szeretem a legjobban, de az arcomra és a mellemre is nagyon szeretem. Ha egészséges eletmodod el a partnerem akkor lenyelni is imádom. Először a hasamra élveztek el. Atlagos alkatú vagyok 170cm és 65kilo kb
2019. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem izgató sehova, és nem is szeretem sehova, de ha választani kell akkor már inkább szájba menjen, legalább akkor nem kell takarítgatni. És először is szájba kaptam, mint minden alkalommal.

Vékony vagyok, talán túlságosan is (162 cm, 47 kg)

2019. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Belem

Punciba

Fenekbe

Szajba

2019. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Furcsa, azt hittem, mindenki óvszerbe élvez el, és annyi. Legalábbis nekem így volt.


28F

2019. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!