Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Orulnetek ha a parotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Orulnetek ha a parotok csakugy ejjel elkezdene leszopni álmotokban? Vagy ha pl fáradtak vagytok vagy rossz kedvetek van akkor kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Ki szeretném probalni milyen ezzel kelteni valakit, de felek hogy nem tetszik majd neki 18L
2019. jún. 19. 10:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Volt ilyen nekem, én imádtam :-)

Sőt egyik csajom minden reggel mikor csörgött az ébresztő egyből bukott rá és üres zacskóval mentem melózni :-)

2019. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Kevés szituációt tudok elképzelni, amikor egy pasinak nem tetszik hogy leszopják.

Pl egy családi vacsi közepén érdekes lenne, de erre szerintem mindenki szívesen kel fel.

2019. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom bejönne e neki mivel ő az alarendelt. Ez kimaradt veletlen
2019. jún. 19. 10:10
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

3:

Ha ő az alárendelt akkor mit erdekel teged hogy mit szól hozza?

2019. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Ez nehézen sülhet el rosszul.
2019. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Hát de ha ő az alárendelt, akkor amúgy is te döntesz nem, ha szopni akarsz akkor ess neki.
2019. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nincs is szebb ébredés ettől!!
2019. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
36%
Volt már ilyen és nagyon tetszett. Az nem baj ha éppen fáradt a pasid mert ilyenkor neki nem kell csinálni semmit csak élvezni a kényeztetést.
2019. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Béla. A Király. ***** válasza:
87%
Engem néha kelt így a párom. Tök érdekes, hogy félálomban vagyok, élvezem, és kb teljesen akkor térek csak magamhoz, mikor már lovagol rajtam. Gyakorlatilag arra ébtedek fel teljesen, hogy lovagol rajtam a barátnőm. Nagyon nagy élmény!
2019. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Van, hogy korábban ébredek, és rámjön a szexelhetnék, és éberre szopom a barátom, utána meg meglovagolom. Kb úgy ahogy az előző válaszoló is írta. 22/L
2019. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!