Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nyújtanátok fétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nyújtanátok fétis szolgáltatást ha valaki fizetne érte? Kort is írjatok légyszíves.

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nálam a szexualitás olyan érték amit nem lehet pénzben mérni;)

19L

2019. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Koszonom a valaszt! Ment a zold kez.
2019. jún. 19. 10:44
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Ugyan abból az okból kifolyólag amit az első válaszoló ír.

Őszintén szólva a szexért se kéne fizetni nem hogy a különféle szexuális vágyak miatt.

Lehet nőként könnyű ezt mondani de minden zsáknak van foltja...

De addig amíg TE azt sugárzód,hogy mindent megtennél csak kapd még amire vágysz amire izgulsz.. addig azt egy ravasz nő biz Isten kifogja használni. És hogy a viharba ne fogadná el a pénzt. Pedig amúgy meg valószínűleg Ingyen is benne lett volna a buliba Ha van elég tartásod,tekintélyed.. és ott most nem arról van szó,hogy gazdag vagy csóró...ne keverjük össze..Mert igen is amelyik Pasi Férfi a talpán az Pénz nélkül is megkapja amit szeretne :)

2019. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Koszonom a valaszt! Nagyon jol leirtad a velemenyedet, egyetertek vele.
2019. jún. 19. 10:59
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
őket általában prostituáltaknak hívják. sokat találsz honlapokon
2019. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Olyan emberre gondoltam aki ismerős és rá tudom venni egy kis pénzzel.
2019. jún. 19. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, ha nem extrém. Pl a lábfétis még beleférne, de a túlzott szerepjáték nem
2019. jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, milyen fétisre gondolsz...
2019. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
5. Tévedsz. Prostituáltak azok, akik pénzért lefekszenek a másikkal. Aki nyitottabb, vállalja emellett, hogy pl. ujjazzák, ő orálisan vagy máshogy kényeztesse a másikat, valaki vállal csókot. De fétis játékokat nagyon kicsi részük, ha vállal egyáltalán. 50-ből talán 1, de ő sem biztos, hogy a kérdezőnek pont azokat az igényeit teljesíti.
2019. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is attól függ milyen fétis.
2019. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!