Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az exeim mind nemet mondtak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exeim mind nemet mondtak. Kíváncsi vagyok, a nők szerint még így is elítélendő, ha egy hivatásos nővel "élvezkedek" majd?

Figyelt kérdés

A pénzért való szexért magam sem vagyok oda. Csak szexért nem is fizetnék, sőt most sem kimondottan azért fogok, illetve szex nem is lesz.


Szóval, a barátnők felé irányzott kérés a következő volt,

-öltözzenek elegánsan-

fekete zárt magassarkú

fekete vagy testszínű harisnya, harisnyatartóval

ceruzaszoknya, illetve fehér blúz

egy szép nyakék, esetleg hozzáillő óra, valamint egy fekete szemüveg

egyenes haj, de lófarokba kötve

minőségi smink, élénkebb vörös árnyalatú rúzzsal


Ezt persze még voltak akik meg is tették volna. De számomra nem a szex jelentette az izgalmat, nem egy főnök beosztott szerepjátékot akartam. A vágy, a "fegyelmezés" és megvárakoztatás volt. Tehát, a hölgy, a combomon fekve kapott volna a fenekére, úgy, hogy közben a fenekében egy szép köves fém análplugot tartott volna, aminek vonalai csak a bugyiján keresztül ütnek át. A fenekelés, határozott, kemény fenekelés, de nem véres, és paskoló, illetve pálca nélküli, csak tenyérrel:) A végeztével a nőt nem dugtam volna meg, és még orális szexet sem akartam, egyszerűen csak szép pirosra fenekelni, majd visszahúzni a szoknyáját, utána pedig útjára engedni, hogy aztán tőlem tisztes távolba üljön le, és maszturbálni kezdjen előttem, úgy hogy nézhessem.


Azt a választ kaptam, hogy szex nélkül ennek nincs értelme.

Részben elfogadtam, a nem az nem. Az értelem viszont egy teljesen más dimenziót képvisel.. Ezért kiemelném, hogy a fantáziám értelméről nem kívánok vitát nyitni, ugyanis engem ez izgat és kész, ennél többet nem kell ebben keresni.

Természetesen megértem, hogy egyik nőnek sem tetszett, hogy behatolás nélkül hagytam volna őket, de ettől függetlenül engem igenis izgat, ha a női test a vágyam tárgya, úgymond egy eszköz. Ez van. Ebből nem csináljunk vitát.


Ezért adódik a kérdés.. mivel korábban még egyetlen barátnőmmel sem volt alkalmam kipróbálni a fent leírtakat, így hát érdekel, mi a véleménye erről a prostituáltak szolgáltatásait igénybe vevő férfiakat mereven elutasító nőknek? Még ebben az esetben is visszásnak, elítélendőnek találják ezt?


A kulturált és normális válaszokat köszönöm. (a provokatív válaszokat pedig tartsd meg magadnak)



2019. jún. 16. 18:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2019. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

30

Miért?

2019. jún. 16. 18:54
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Azert szerintem erre lehet not talalni, smpixie tele van az ilyenekkel. Masreszt szerintem teljesen okes a prostizas.
2019. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl specifikus vagy, és ahogy mondtad: eszközként tekintesz a nőre.

Ez párkapcsolatban nem oké, erre valók a prostik.

Szóval egyrészt javaslom, hogy keress fel egy prostit, másfelől én pérkapcsolatban, ha megtudnám, nem bírnám elviselni a gondolatát.

2019. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze majd öltözzek így, meg úgy, aztán meg se dugsz. Nope :D
2019. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok. Csak kérdeztem.


Szerintem azért furcsálják, mert szexjáték furcsa szex nélkül, de biztos, hogy találsz majd rá vevôt.

2019. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nekem párkapcsolatban is volt hogy ilyeneket csináltunk, csak úgy "játékként"

Szexelni akármikor tudunk. Nekem a pasimnak bejött, szóval szívesen benne voltam én is.

Nem találom elítélendőnek hogy prostit veszel ehhez igénybe. Mindenki azért fizet amiért akar, ez nem az én dolgom.

2019. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Pixi? Az inkább kamusokkal van teli.
2019. jún. 16. 19:13
 9/29 anonim ***** válasza:
63%

A hiba ott kezdődik, hogy a Nő neked eszköz és tárgy a vágyaid tárgya...

Nem is értem mit nem értesz ezen

2019. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Már két válaszoló is ír arról, hogy a női test mint vágyaim tárgya problémás.

El kell benneteket keserítselek, ha a feminin jegyek ne izgatnának fel, akkor jó eséllyel aszexuális lennék.

Nézzetek magatokba, és gondoljátok át, a saját vágyaitoknak mi az ami tárgyát képzi.

2019. jún. 16. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!