Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb kövérebb nők mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb kövérebb nők mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

30-55közti tonna-donna alkat az ideálom( F kosaras vsgy nagyobb, jó lógós hatalmas mell, széles két széket foglalo popsi, nagy combok, stb.)

Ebben a melegben áthívott PCt telepiteni az utca végén lakó nő, aki ilyen alkatú. Mindig tetszett nekem, így siettem és csak felkaptam egy polót meg rajtam volt nyári nadrág, szóval papucsba se alsogatya semmi. Mire átértrm látom rajta csak egy polo szerű szoknyás vékony dressz melltarto nélkül.

NEM BIRTAM LEVENNI A SZEMEM a melleiről, szinte a bimboudvara is kivehető volt, ruhán át láttam a magy lógós szexy mellét nagx bimbóval, összeértek a csinos nagy combjai ahogy sétált. Na nekem végig állt a farkam, tuti látta mert alsógatya nélkül sátor volt a nyárinadrágom, oké nem nagy csak 18cm de eleg vastag, szóval próbáltam úgy ülni a monitor elött ne lássa de bizti látta. Mire befejeztem a telepitést és hazaértem(volt kb. 2,5óra mig mindent feltettem) jöhetett kis elönedbem is mert foltos volt a nadrág.


Nem mertem neki célozni rá, hogy kivánom, de ő se terelte erre a beszélgetést.

Majdnem szomszéd ezért nem mertem.

Ti mit gondoltok? Ha nem szomszéd lenne az más, de így? Meg ugye mit gondolna egy idősebb nem cicababa alkatu nő egy gimis srácról.



2019. jún. 19. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is kipróbálnám ilyen nővel,de csak ha fiatal.
2019. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, de szerintem próbálkozz be nála. Legrosszabb esetben visszautasít. Csak nem hívja rád a diliházat... ;P

Egyébként ismerős jelenség, engem is fleizgatnak a testes, idősebb nők. (Nem a nyanyák hanem 35-40 körüliek.)

Amúgy vannak a szövegednek olyan részei, ahol nem tudom eldönteni hogy igazat írsz, vagy csak rajítani akarsz: pl. "nem nagy csak 18cm". Az nagy. Az átlag 13-14cm körül van.

27/F

2019. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt olvastam 17az átlag. Sokszor olvasni 20-22centiket, ha a 18nagy akkor a 22 mi?

No mindegy, mondjuk úgy elég nagy ahhoz, hogy szép méretes sátor alakult ki :) :) :)

2019. jún. 19. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
A 22 tódítás, meg vágyálom, de nem a nőké.
2019. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nemtom toditás e, nekem sose volt, hogy kicsi lenne ez, de nem érzem nagynak se.

Nem is is volt a kérdésem!!!!!

Ne tereld a témát jóóóó?!

2019. jún. 19. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ott ment el a kedvem , hogx gimis srac 😅


Villanyszerelővel volt igy egy jó kis hempergesem :) de ő 38 volt :)

2019. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi veszteni valód van?

Hogy alakult amúgy, kedves kérdező?

2020. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!