Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy szarul érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szarul érzem magam amiatt, mert megdugtam egy kövérebb csajt?

Figyelt kérdés
A múlt hétvégi buliban a kelleténél egy kicsit többet ittam és az a pár csaj akinél bepróbálkoztam nem jött össze, ez a lány meg magától odajött hozzám, illetve amúgy is eléggé rám volt kattanva. Akkor még így jobban bejött és dugtunk is kétszer, de utána reggel kezdtem el rosszul érezni magam és azóta is tart. Amúgy arcra nem olyan rossz, de az ilyesmi csajok nekem nem igazán jönnek be… és azóta úgy érzem, hogy kevesebb lettem ezáltal. Meg amúgy alakulóban van valami egy másik lánnyal is, bár még semmi nem volt közöttünk és nem akarom, hogy egy ilyen még csak nem is fullos csajért (aki mondjuk a legjobb napján is max 10/6-os) bukjam el... mert valahonnan megtudta a nevem és azóta írogat. Vélemény?
2019. jan. 24. 00:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
Tiltsd le.
2019. jan. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Gratulálok. Alakulóban van egy dolog de te mivel nem tudod a farkadat irányítani most félsz. Paliként mondom neked h igen is jogos a szar kedved és megérdemelnéd h a csaj megtudja. Neked milyen lenne ha megtudnád h ez a csaj akivel alakulóban van 1-2 napja egy éjszaka tajrészeg megdugatta magát? Az ilyen részegen dugó emberek miatt hiszi minden nő azt h hűtlen barmok vagyunk akik pia hatása alatt idióták. Milyelött bárki jönne azzal h én mondom ezt aki tuti puncit se látott, kössz de 3 éves kapcsolatom van már.
2019. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Ennél a lánynál "jobb" ne is legyen az életedben!

Még te érzed magad szarul?

Érezheted is mert egy ..... vagy nem több.

Részegen jó volt az ingyen d..ás mi?

Most meg félted a s...ed.

Te isten király.


" és azóta úgy érzem, hogy senki lettem ezáltal."

2019. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Az nem jutott még eszedbe, hogy tapintatosan elmondd neki, hogy nem szeretnéd folytatni? Nem kell kapcsolat, mégis szabadon akarsz maradni, kicsit gyors volt neked ez és valójában elhamarkodtátok, stb. Nem muszáj beleordítani a képébe, hogy "kövérebb vagy, és részeg is voltam, ezért el akarlak felejteni"
2019. jan. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Na szegény csaj is egy jó nagy senkivel feküdt le.

Érezd csak szarul magad és remélem, hogy a másik csajjal még véletlenül sem fog alakulni a dolog. Legalább őt megkíméled a hülye fejedtől.

2019. jan. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%

Mi bajod van a kövér csajokkal?

Nekem volt már mindenféle testalkatú, de egy ducibb csajt is nagyon prímán lehet döngölni :D :P

Mindegyik alkatnak megvan a maga előnye.

2019. jan. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem nem a kövérsége a baj, hanem egyszerűen az, hogy nem jött be neked.
2019. jan. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

én is voltam kövér lánnyal és nem érzem, hogy ezáltal kevesebb lettem


te ittál és a piára fogod, hogy hülye vagy, pedig nem, te csak simán hülye vagy :D

alakul valami és piától tüzelve dugsz egy kövérebb csajjal és még szarul érzed magad, mert kövérebb


haver majd kinövöd ezt is remélhetőleg, gondolom még elég tini lehetsz, ha máshol nem is, agyban biztosan

2019. jan. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Sztem neked saját magaddal van bajod.
2019. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%

Bizony ez a tipikusan eset arra, ahogy csúnyább nők italtól önkontrollt vesztett férfiakat kihasználnak, csak a különbség az, hogy a férfiak ilyenkor csak szégyellik magukat, nem jönnek azzal, hogy őket megerőszakolták.


A csajt úgy építsd le, hogy ne taposs az önérzetébe, mert minnél rondább egy nő, annál rosszindulatúbb húzásokra lehet tőle számítani ha megsértik.

2019. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!