Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy én se legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy én se legyek egy “fadarab” az ágyban?

Figyelt kérdés

Barátom mesélte hogy az exei fadarabok voltak az ágyban. Én sokat szoktam szopni, verni neki.

Nekem Ő az első párom és nincs tapasztalatom. Miket csináljak amivel feldobhatnám az együttléteket, hogy lássa hogy én nem vagyok fadarab?


2019. jún. 19. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
😂 “szoktam szopni, verni neki” attól még lehetsz fadarab. A fadarabok csak fekszenek széttárt lábakkal mint egy szexbaba és nem csinálnak semmit. Menj felülre, válts pózt, tekergesd a csípődet. Legyél aktív a szexben ne csak dugasd magad. A szopás és a verés jó de gondolom ez még az előjáték része?
2019. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lovagolj rajta, húzz magadra, csappasd neki te is szex közben, tedd oda magad, legyél aktívabb mint az exei. Attól, hogy még sokat vered meg szopsz, az még nem jelenti azt hogy az nem fadarab szex közben.
2019. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mozogj, legyèl aktív, nèha vedd a kezedbe az irányítást, misszionáriusba se csak feküdj hanem mozgasd a csipőd, karmolj, csokolgasd a nyakát, nyőgj, sóhajts látszon rajtad, hogy èlvezed!
2019. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Irányíts, mozogj, ne pedig arról szóljon a szex, hogy "Majd a srác megdug én meg élvezem".


Minél több érzékszervét stimulálod, annál jobb vagy.


*Látórendszer ( tudd, mit szeretnek a pasik. Például amikor egy csaj lovagol és a melleit kényezteti vagy a haját dobálja ízlésesen!!!!)


*Hallórendszer- adj ki hangot ne legyél egy kussban fekvő fadarab


*bőrérzékletek: használd a tapintásod, ismerd, hogy mik az erogén zónák és hogy ingerled ezeket szex közben


*ízlelőrendszer: legyél finom (jó étrend, mozgás) és kóstoltasd meg vele magad


*szaglórendszer: ugyanaz, mint az előbb, egy egészséges női test jó illatú



Szerintem a "fadarabokra" több dolog illhet, mint csak fekszik az ágyban. Van aki mozog, de mégis egy fadarab, mert "nem adja magát oda" (az ízét, a tapintását, a látványát stb), szégyellősködik, takargatja magát.

2019. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak add magad és vesd le az összes gátlásodat!

Csak csináld és semmi gátlás.

35F

2019. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szopjál, mint a malac!


Engedd, hogy verje a szádba, vagy lepisilje a hátad, főleg, ha szőrös, élvezni fogja.

2019. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!