Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csináltatok már prosztatamassz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már prosztatamasszázst?

Figyelt kérdés
Szeretem a szeretőm ánuszát izgatni (nyalni), ettől kőkemény a farka mindig. Próbáltam már többet is, de azt hiszem nem érte el azt a hatást amit gondoltunk. Hogyan kell jól csinálni?
2019. jún. 19. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell.

Bár sejtem nem mindenkinek jön be.

Engem ujjaztak es fajt. De nem volt szörnyű. Meg akartam is.


Én kipróbalnám hogy felcsatolhatóssal megdugjanak. Ha jól felizgatnak akkor sokkal nagyobbat lehet élvezni...

Persze erre meg nem találtam megfelelő lányt.

Ha olvasod ezt kedves Ismeretlen, és tetszik az ilyen, ne habozz. Írj nyugodtan :)

(22 vagyok, szóval nem ilyen +50-es emberről van szó)

2019. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem lepődök meg a 22 életéven..? Hisz itt mindenki annyi,szinte ez alap a belépéshez!
2019. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!