Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha vettétek már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha vettétek már el fiú szüzességét, úgy, hogy már tapasztaltak voltatok, milyen pózban és hogy (pl. gyorsaság) csináltátok az első kört?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok és mennyi a partner? Hányadik volt nektek?

Alkalmi volt, vagy párkapcsolat?

Mikor mondta el, hogy szűz és mit szóltatok hozzá..?


2019. máj. 29. 05:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Misszionárius pózban nem kellett sietni

Hagytam mindenre elég időt

21 voltam.. Ő 3 hónap híjján 24 éves

6.

Párkapcsolat

Rájöttem magamtól... mikor rá kérdeztem, hogy volt e dolga már nővel? Rák vörös lett a feje és mondta hogy Nem... legyintettem mondtam neki :Semmi gáz no para majd most lesz...

És ennyi.

N

2019. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny srac :D rak voros xD akkor lehetnekem is ilyen leszha megkerdezik? :D
2019. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Na és?
2021. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tudtam már előtte is, hogy szűz, nem tántorított el, attól függetlenül, hogy nekem már jópár partnerem volt előtte. Mindketten 20 évesek voltunk addigra inkább nem mondom meg hanyadik volt xD

Nem hiszem, hogy lassú lettem volna, de ebből nem is lett probléma, meglepően sokáig bírta. Alkalmi kapcsolat volt.

2021. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!