Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bele egyezzek? BDSM Full toalett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele egyezzek? BDSM Full toalett?

Figyelt kérdés

Csak az olvasson tovább, akinek erős a gyomra.

A fúj, undorító stb hozzászólásokból nem kérek.

Hasznos válaszokat várnék, elsősorban olyanoktól akik próbálták már ezt a dolgot.


Szóval. A párom és én elég perverzek vagyunk szex terén. A bdsm világa vonz mindkettőnket, kipróbáltunk már szinte mindent. Én vagyok a dom párom a sub. Egyben meg egyeztünk, hogy véres illetve maradandó sérülés nincs.

A párom felvetette, hogy kiprobálná a full toalettet, ami engem is vonz, de azért szeretek a racionalista úton járni. A pisivel azt hiszem még nem is lenne gond. De a kakitól tartok. Kivizsgáltattuk magunkat, és beadattunk minden oltást ami ezzel jár. Utóbbit a páromnak. Én teljesen egészséges vagyok ahogy a párom is.

Havi 1 alkalomban egyesztünk meg, holnap lenne az első ilyen. Aki próbálta már bármely oldalról mik a tapasztalatai... Párom kérte kérdezzem meg, hogy ízben mire számíthat, ha esetleg lenne itt aki volt a paszív fogadó szerepében.

Féltem az egészségét, bár sok videó es pl netes hírdetők beszámolójából elég sokan művelték ezt, es semmi bajuk.



#toalett #BFSM
2019. jún. 20. 01:36
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Én 32n Párom 37F
2019. jún. 20. 01:37
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

siman egyezz bele

De aktus elott szedj be hashajtot

2019. jún. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem szedek hashajtót. Nincs rá szükség.
2019. jún. 20. 01:43
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
csináld csak nagyon jó lesz
2019. jún. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Csodálatos élmény ahogy egymásra toccsantotok egy jo nagy adag fost. Ez az igaz szerelem. Lehetőleg paskold szét rajta egy strandpapuccsal aztan meg farolj rá egy kemping biciklivel. Betegek.
2019. jún. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
inkább szívlapáttal csapkodd szét
2019. jún. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Miután megtörtént a dolog, jusson eszedbe ez a komment, amikor csókolózás közben találsz egy kukoricadarabot a fogai közt...mikor is rendeltük azt a mexikói pizzát?! 🤔
2019. jún. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
..és meg a pisiszex az undorító.. akkor ez mi?
2019. jún. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Erre itt rajtatok kívül nem volt vevő.

Akinek lepontoztad a válaszát, azt a többiek felpontozták, a szarevést nem találták izgatónak. Mi lett, egyébként? Belekóstolt a pasid, legyűrte az undorát? Nem lett borzasztó hasmenése?

Vagy még csak az előkészületnél tartotok, hasonló fetisistát kerestél volna? Az egészségügyi kockázat nagy, védőoltás nincs erre. Engem szexuálisan nem izgat, csak kiváncsi vagyok.

2019. jún. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Én is szeretem a bdsm-et, na de ez azért túlzás. Már a szagoktól ki lennék.Nem tudom elképzelni h mit lehet ebben élvezni.

Fogadd el a véleményünket.

2019. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!