Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki sokáig szűz marad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sokáig szűz marad annak sosem lehet boldog kapcsolata?

Figyelt kérdés

Én nem vesztettem el tini koromban.

Emiatt nem értek a lányokhoz. Nem tudom hogyan kell közeledni hozzájuk, levenni őket a lábukról. Kicsit félek a tapasztalatlanságom miatt, nem is a szextől hanem inkább az ismerkedéstől félek.

Engem szerethet majd egy lány valaha ha ilyen vagyok?


2019. jún. 20. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az elsősorban rajtad múlik. Én 22 éves koromig nagyon nem tudtam csajozni, aztán egyszer kellett átlépem a saját árnyékomat, meg kilépni a komfortzónámból, és utána sorban jöttek a kapcsolatok/ csajok...
2019. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már miért ne szeretne? Perszehogy fog.


Az hogy "késon" fogod elveszteni a szuzességed inkább csak a magabiztosságodra vet talán egy kis árnyékot. Meg amugy sincs a homlokodra írva hogy szuz vagy, és egy lányt/not a humoroddal, kedvességeddel, sármoddal ( na jó néhány nőnél esetleg épp bunkosággal) veszel le a lábárol.


A szuzességed nem gátol semmiben. INkább legyél egy kicsit bátrabb, magabiztosabb és kész. Meg perze muszáj nőzni, probálkozni. Es el kell fogadni az esetleges kudarcokat és emelt fejjel tovább menni. Ez is hozzá tartozik, hogy nem jon ossze rogton az elso no. De így találod meg elvégre az igazit.

2019. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!