Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Nektek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek volt már olyan, hogy szex közben nem tudtátok eldönteni, hogy elmentetek-e?

Figyelt kérdés
Olyankor mit csináltatok?

2019. jún. 21. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem masztinál szokott olyan lenni, ha nagyon sokáig csinálom, hogy folyik ki belőle, de nem élvezek el. Nem társul hozzá se az érzés, se semmi, csak kifolyik.:D

Ugyanolyan kemény maradok, ugyanúgy tudom csinálni tovább és aztán a végén ugyanúgy nagyokat spriccel. Csak elötte pár percel valamennyi kifolyik...:D

2019. jún. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy elélveztem de nem jött semmi mondjuk az élvezes is fura volt nem olyan mint szokott de azóta se es elötte se volt ilyen .
2019. jún. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érzem, hogy elmentem e. Van az jó érzés amikor dugok vagy szopnak, vagy verem és van egy másik amikor kielégültem és csak feküdnék.
2019. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ilyenben még nem volt részem. De ha lett volna, csak megkérdezem valamelyik szomszédomat. Ha hallotta az oroszlánüvöltésemet, akkor nem kérdés, hogy elmentem. :-))
2019. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én figyelek közben a partneremre, és ha már ő elment legalább egyszer, rajtam a sor. Észre lehet venni😃
2019. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!