Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti ebben a nagy melegbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti ebben a nagy melegben hányszor mossátok a puncitokat naponta?

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Reggel és este, és általában közvetlenül szex előtt.
2019. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Este szoktam fürdeni általában. De ebben a nagy melegben egy gyors zuhany szokott lenni közvetlen azután is, hogy haza értem délután. Külön puncit nem szoktam mosni, ha kell, megtörlöm egy intim kendővel. Szex előtt meg nem puncit mosok, hanem inkább lezuhanyzok.
2019. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak amikor amúgy is szoktam, zuhanyozáskor. Melegben van, hogy gyakrabban zuhanyzom, de csak külön a puncit nem mosom, inkább egy hűs zuhany.
2019. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Este egyszer, napkozbe pedig at törlöm magam nedvestorlokendovel.
2019. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Reggel , délután,este zuhanyzok

És természetesen ha találkozom párommal előtte tusolok, vagy közös pancsi. Illetve aktus után 1 órával :)

2019. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gondolom ilyenkor hamarabb bepállik nektek is a bugyiban.
2019. jún. 21. 12:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Megint aki pallott bugyira veri
2019. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én semmi különbséget nem érzek, nem pállik be a puncim.
2019. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Annyiszor, ahányszor általában szoktam zuhanyozni/fürdeni. Reggel és este, meg persze ha pénisz közelbe kerülök akkor előtte-utána. 22/Nő
2019. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor amikor alapból lezuhanyozok. Soha nem mosok külön puncit, az is ugyanúgy csak egy testrészem mint bármelyik másik. És nem pállik be egyáltalán
2019. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!