Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az tényleg nagyon furcsa,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg nagyon furcsa, hogy 20 éves lányként még nem is pettingeltem, sőt még csak nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés

Senki sem kezdeményezett nálam eddig.

Az baj, hogy egy lány ennyi idősen tapasztalatlan?

Elgondolkodnátok hogy valami nem stimmel egy ilyen lánnyal?



#szűz #csókolózás #petting #vészterhes idők
2019. jún. 21. 16:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem furcsa, valójában ez a normális. Szüzességed házasságig őrizd, a nászéjszakán add magad oda először. A társadalom agymosott, ezért nem értékeli a szüzességet.


28F

2019. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Te vársz házasságig Övező?
2019. jún. 21. 18:10
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogyan reagálnék?

Majd azt történne szerinted hogy szépen elsétálnék? Nem olyan fából faragtak. Rendes vagy? Okos vagy? Lehet veled kirándulni ide-oda?

Hidd el, ha ismerkednénk, második-harmadik alkalommal úgyis kérnék tőled egy kis puszit! :)

És előbb-utóbb át is fognálak karolni! :)

Én nem idegeskednék ilyen butaságokon.

Járd az utadat, egyszer úgyis találkozol azzal a hőssel! :)

2019. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
Pillanatnyi gondolkodás nélkül megállapítanám róla, hogy egyszerűen csak aszexuális alkat.
2019. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Meglepne azt gondolnám, hogy még nem igazán volt alkalma kipróbálni vagy nem akart valamilyen okból ez idáig viszonyt férfival.
2019. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Igen, elég furcsa.

És elgindolkodnék, h mi az oka ennek.

2019. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Á.Zoli ***** válasza:

Nem vagy elkésve. Talán egy kicsit megfontoltabban tudod majd kezelni a helyzetet az első alkalomhoz.

Azért ne várj túl sokáig, mert egyre gátlásosabb leszel és még a gyermekáldás előtt élvezned kellene a kötetlen életet.

2019. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs ebben. 22 voltam mire rám találtak ezek a dolgok, eljön a te időd is. Aki pedig emiatt oltogat téged azokat pontozd le.
2019. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem csak tudnál mondani olyan srácot, ha jobban belegondolsz, aki próbált közeledni. :)

De én lányként mondom, hogy nem gáz. Ha valaki emiatt azt hiszi, hogy probléma van veled... az nem feltétlen téged minősít.

Azért tegye mindenki a szívére a kezét és mondja azt, hogy egyszerű komoly kapcsolat céljából normális emberekkel ismerkedni a mai világban. Ugye? Szerintem sem.

Meg amit szoktak mondani, hogy szerencse is kell az életben, mindenhez.

Szetintem abszolút ne görcsölj rá, mert azzal csak rontasz a dolgokon. Éld az életed, fejleszd magad, építs karriert, szánj időt a barátaidra. De persze járj közben nyitott szemmel. :)

2019. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Deflohelp ***** válasza:
100%

Az eddigieknél több időt és energiát kellene fordítanod arra, hogy ismerkedj és társat találj.


Miért kell igyekezni az ismerkedéssel?

Egyáltalán nem azért, mert ebben a korban (vagy tul.képpen bármely életkorban) ciki lenne a szüzesség.

Hanem azért, mert vszleg most még nem kell ellátnod idős vagy beteg hozzátartozókat.

Neked sincsenek komoly egészségügyi problémáid, nem kell családot fenntartani, gyerekeket nevelni.

Van türelmed mások történeteire, gondjaira figyelni.

Most a legszebb az alakod, a bőröd stb.

Igaz hogy pénzben sem dúskálhatsz ilyen idősen (sokan később sem), de annyi csak van, hogy egy sikeres ismerkedési stratégiát végrehajts.


Azért is érdemes igyekezned az ismerkedéssel, mert nagy felfedezések és felejthetetlen kellemes érzések előtt állsz és most már kár elvesztegetni az időt egyéb kevésbé fontos dolgokra, mint tanulás, munka stb. (természetesen ebben a kijelentésben van némi irónia).


Ha szomszédságodban, iskolában, munkahelyen nem találsz megfelelő partnert, akkor ismerkedhetsz pl. közös hobbi alapján, klubokat, akár tánciskolát keresve, vagy pl. természetjáró csoportokhoz csatlakozva.

Érdemes lehet részt venned társasutazáson, városlátogatáson (pénztárcától függ, hogy hová), olyan egyéb programokon, ahol minőségi (nem leszólítós) ismeretségeket köthetsz. A turistacsoportok tagjai mindenképpen megismerkednek egymással.

A lényeg, hogy olyan program legyen, ahol akkor is jól szórakozol, ha éppen nem jön össze tartós kapcsolat.

Sokszor láttam igényes kapcsolatokat születni pl. társasutazáson.

2019. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!