Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma délután pettingeltem...

Ma délután pettingeltem először a mostani pasimmal, egy hete vagyunk együtt. Minden nagyon jó volt, én mentem el először, és amikor rá került a sor, valami nagyon furcsa történt, ami az eddigi pasijaimmal még sosem?

Figyelt kérdés

Amikor elélvezett fekete sperma jött ki a farkából! Korom fekete volt, nem világos mégcsak nem is szürke, fekete! Nagyon megijedtem, de ő nem is mondott semmit, meg egyátalán nem is reagált. Ez valami betegség lehet? Nem tudom, hogy ezek után együtt maradjak vele?

Segítsetek!!


2009. szept. 2. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Úristen!!!! Hol szedted össze??? Ez félelmetes... :|
2009. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
66%
Nem kéményseprő a barátod? Vagy csak kikormolt valakit...
2009. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

szerintem kérdezz rá valami orvosnál,hogy mi lehet,mert ez nem normális.én pl nem is hallottam még ilyenröl:S hu ez tényleg gáz:S

visszanézek,hátha én is megtudom a választ,remélem segit valaki neked.

2009. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
52%
Ez most komoly? Mondd , hogy kamu.
2009. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak valami komoly rendellenesség okozhatja... Nem is tudom elképzelni mitől lehet fekete... Szerintem ha elhal a spermium az se lesz fekete. Ez ijesztő... Szerintem beszélj vele, mert lehet neki mindig ilyen volt.
2009. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
feltehetőleg vér van a spermában. azonnal urológushoz menni.
2009. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Utánajártam és egy pár angol illetve francia fórumon szintén írnak ilyesmiről. Az ott olvasott 1-2 válasz szerint sérült prosztata vagy valamely egyéb szerv sérüléséből származó alvadt vér okozhat ilyesmit. Bárhogy is döntesz az együtt maradás terén mindenképpen küld el orvoshoz, mert ez így nagyon komolyan dolognak tűnik.
2009. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi miatt is van ez, kérdezz rá tőle, és küldd el orvoshoz ha még nem volt.
2009. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem tudom,hogy álsz ezzel a kérdéssel,visszanézel e majd ide,azért leirom. irtam egy urulogusnak,amit leirtál.válasza annyi volt,véres lehet,igy mennyetek el urologushoz,vagy küldd el.ha természetessen vette azt,hogy fekete a sperma,mondd el neki,ez nem normális dolog.ugyhogy mindenféleképpen mennyetek urulogushoz.
2009. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!