Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi miért csak szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért csak szexet akar hosszú távra és nem kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy szexet, de csak egy nővel
2019. jún. 22. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én pl azért mert kiábrándultam a párkapcsolatból.
2019. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hogy kapcsolatot nem akartam valakitől, csak szexet.18L
2019. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xKakashix ***** válasza:

Mert ez igazából olyan mint egy nyitott kapcsolat.. nincs fölösleges féltékenykedés, vita, stressz stb...

Mikor taliztok jól érzitek magatokat és ennyi.. csak kevés olyan partner van akivel ez az egész hosszú távon tudna működni, mert általában az egyik fél elkezd érezni a másik iránt.. de ha belegondolsz akkor elég érthető, főleg így férfi fejjel :D

2019. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pl. Nem akarja lekötelezni magát.
2019. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb nő csak szexre alkalmas, kapcsolatra nem. Aki igen, az meg már rég foglalt.
2019. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak azért, mert ma meg lehet tenni. 10-20 éve még csak "komoly kapcsolatban" hagyták magukat dugatni pár hónap udvarlás után a normálisabb csajok, 100 éve meg még minden nő k..vának számított, ha házasság előtt szexelt.
2019. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én pld komolyabb kapcsolatot keresek, viszont én úgy vagyok vele hogy a jó szex rendszeresen pld egy jó kapcsolat alapja is kb :) Persze nem csak erre kell, de azért jó ha van, jobban megismeritek egymást stb. 20/F
2019. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is egy ilyen kapcsolatban élek, és teljesen meg vagyok elégedve az életemmel. Kezdetben én is hosszútávú kapcsolatot szerettem volna, volt is egy, de az is kábé csak egy évig maradt fent. Szerintem a fiatal lányoknak a sok plátói szerelem és a nagy első szerelem után egy ilyen kapcsolatra van szükségük.


22/Nő

2019. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Osztom a 22éves hölgy véleményét.
2019. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csak egy társat szeretnék már végre 37 éves férfiként magam mellé, mert még egy sem volt. Szóval lennének olyan férfiak is, akik megelégednének a kevesebbel is, csak ők vagy rejtőzködve élnek, vagy alapból nem veszik őket semmibe a nők...

Kettőn áll a vásár.

2019. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!