Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan férfiak, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiket kifejezetten a vékony lányok izgatnak?

Figyelt kérdés

És ha igen mennyire vékonyak?


Kort is írjatok!


2019. jún. 22. 10:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Engem kifejezetten izgatnak szexuálisan a vékony lányok, kicsit furcsállom is, hogy hogy válhatott az elmúlt években ekkora menőséggé ez a combos-valagos kinézet, emlékszem, 15 éve még az ekkora valagok egyáltalán nem voltak divatban, mindenki a kis, kerek popsit tartotta etalonnak.


Amúgy tényleg mutass képet, vakon nehéz bármit is mondani.

2019. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Engem nagyon :) 37.
2019. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Krumlistészta ***** válasza:
Kifejezetten a zsánereim a vékony lányok. *-* 24 f
2019. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább a vékony lányok jonnek be. De ne legyen csontváz. Az okés hogy vékonyka a karja, a combja, de valami husi, izom azért legyen rajta. Ne csak szo szerint csont és bőr.


Ami a mellett és popsit illeti, azért ott is "domborodjon" valami. Persze nem focilabda seggre, meg C mellekre gondolok :D

28F


UI de igazábol ezt így nem lehet leírni, egyben kell látni egy not, milyen az osszhatás. Lehet hogy most itt leirtam, de eloben meg totál más lesz a véleményem. Es ez amugy is csak egy ideál, nem az igazi tetszés.

2019. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ez nem testtömegtől függ hanem hogy hogyan oszlik el a testen a tömeg,milyen az alakja a lánynak.

Abszolút elfogadható ha valaki inkább véknyabb mint vastagabb.

2019. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Igen vannak.
2019. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen, tetszenek, ha mellette szép a lábfeje is, és velem közel azonos korú, azaz 28-37 közti.
2019. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem is a vékony lányok tetszenek. De legyen arányos és csinos és a csontjai ne látszódjanak ki.
2019. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
40-45kg csaj, minden vágyam. Sajnos még nem jött össze
2019. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
7: Hát, nekem a barátnőm 156 cm és 49 kiló és nagyon csinos, úgyhogy szerintem te is az lehetsz:)
2019. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!