Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai lányok nők miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok nők miért nem tudnak és nem is szeretnek orálozni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 08:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az hogy könyörögni kell nekik érte,akkor is csak cibálják az nem szo..pás szerintem..és elfelejtik hogy a herék is hozzá tartoznak..
2019. jún. 23. 08:22
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezt abból a két nőből vontad le, akik szóba álltak veled?
2019. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem..volt egy pár de csak egy csinálta normálisan mondjuk az eszméletlen volt:)
2019. jún. 23. 08:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de miből gondolod, hogy régebben más volt. Én már nem vagyok olyan fiatal, de pont hogy most csinálják gyakrabban és talán jobban a lányok.
2019. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 xKakashix ***** válasza:
44%

igazából elég változó, hogy ki mennyire csinálja jól és kortól sem függ ahogy eddig tapasztaltam..

mondjuk az, hogy valaki nem csinálja az nálam nonsense.. nekem alap hogy kinyalom a csajt szóval én is elvárom, hogy szájjal is kényeztessenek.. amúgy olyan partnerek között akiknél megvan a kölcsönös vonzalom, vágy, nem hiszem, hogy ne csinálnák..

nálam sose volt olyan, hogy azt mondta volna a partnerem, hogy fujj kösz nem, vagy bocsi én nem csinálom :D ez annyira alap már manapság szerintem..

olyan viszont volt már, hogy nem volt valami ügyes a lány, van akinek van érzéke hozzá és van akinek nincs.. ugyanúgy mint pasiknál a nyalásban

2019. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2 emberen múlik minden .

Hidd el ha minden oké egy Nőnek se kell könyörögni

A herék még külön kategória pasija válogatja.

Van akinek nagyon érzékeny fájdalmas vagy csikis érzés ez szokott hamarabb előfordulni

És nagyon ritka amikor egy férfinek jól esik és izgató hogy a herékkel is foglalkozva vannak (puszi, nyalás, szopkodás)

Szóval mivel az előbbi eset gyakoribb így a legtöbb nő békén hagyja a mogyikat mert nem akar fájdalmat okozni .

Persze ha a srác külön megjegyzi hogy lehet még jól esne neki akkor természetesen ott is kényeztetünk csak óvatosan.


A másik ami eszembe jutott ha ki nyitnád a szád és elmondanád mi hogyan esne jól akkor talán nem csak fsz cibálast kapnál .


26N

2019. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán amiért a mai fiúk nem tudnak rendesen dugni. A nyalással próbálják ellensúlyozni, de siralmas...
2019. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En is tapasztaltam mar olyet is, de szerencsere az ellenkezojere is akad pelda: van, aki abba se akarja hagyni, es raadasul istenien csinalja. De van olyan aki egyszeruen meg akkor sem akarja ha kered, mert taszitja az egesz.
2019. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, melyik rész a siralmas, a nyalás, vagy a dugás? :D
2019. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnak csak el kell érni, hogy kíványa is!
2019. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!