Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire hasonló a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hasonló a férfiak péniszméret és a nők mell/fenék méret aggodalma?

Figyelt kérdés
Mindkettő okozhat gondokat, frusztrációt , de mégis a penisz funkcionális szerv , elsődleges nemi szerv , a mell pedig csak esztétikai , másodlagos szerv és csak a szoptatás során van funkciója .

2019. jún. 23. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sokkal több a péniszméret miatt komplexusos férfi, mint a mellméret miatt aggódó nő.
2019. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég megsemmisítő tud lenni ha látod hogy a kiszemelted egy nálad csinosabb nőt nézeget. Más szakaszban de ugyanolyan a kettő szerintem.
2019. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak sokkal jobban aggódnak az intim méretük miatt, mint a nők a mellük miatt. Legalábbis ezen az oldalon is több a mérete miatt panaszkodó pasi, mint a mellmérete miatt panaszkodó nő.
2019. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 csak a vita kedvéért: csinos nőt nézni ( bár itt konkrétan a mell/ fenék méretre kérdeztem, ami nem egyenlő a csinos ággal) ugyanolyan szerinted mint megcsalni?


Illetve a női külsőt lehet látni ruhába így ha téged választanak nem lesz meglepetés míg a férfi méret csak meztelenül az aktus előtt derül ki . ( hacsak előtte le nem csekkolod kézzel )

2019. jún. 23. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem össze se lehet vetni őket. A mellen, feneken lehet változtatni. A péniszméreten -érdemben- nem lehet.
2019. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
A pasik a látványra, a formákra izgulnak fel. A nõt egy ujjal is ki lehet elégíteni.
2019. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 igaz de ugyanúgy izgató egy kis cici vagy nagy fenék is, míg azért ha a nőknek egy újra lenne igényük akkor nem lenne annyi sexshop és nem lenne a férfiaknak akkora farka
2019. jún. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!