Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is észrevett hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevett hasonló változást a péniszmérettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Járok úszni és Kézilabdázni, elég sok fiúval találkozom meztelenül az öltözőben és a zuhanyzóban. Azt vettem észre, hogy a fiatalabb generációnak (13-16) gyakran nagyobb a pénisze mint a 20-21 körülieknek. Tehát az évek alatt mintha olyan változás ment volna végbe, hogy az új generációnak sokkal nagyobb a fallosza ernyedt állapotban mint az őket megelőzőké.

Más is észlelt ilyesmit?



2015. nov. 22. 23:06
1 2
 1/14 True Damage ***** válasza:
94%
Az O.P.Á (országos péniszkutató állomás) kr.e34-2015 mérései alapján egyértelműen kimutatható az évek folyamán fellépő méretkülönbségek.
2015. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tény h tök sok 20 centis tinivel volt nekem is beszéletésem:( Nekem csak 16
2015. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok homo, de írok ide mert érdekes kérdés... régebben olvastam erről valamit és igaz egyébként, mert minden más, az egész emberi test fejlettebb , illetve méretileg nagyobb... nagyobbak a szervek kicsik, magasabb sokkal az átlag ez még éve is szembetűnő volt, nézd meg a 40-50 éves korosztályt, de elég ha utána nézel, hogy az 50-es, 60-as években nagyapáink, apáink fiatal korában az átlag magasság kb 170cm volt, az átlagos férfi lábméret 40-41 körül volt... és így tovább...
2015. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom, hogy egyre gyakoribb a régebben ritka dolognak számító húspénisz, mint a vérpénisz.

És szerintem ez lehet az oka annak, hogy nagynak vagy nagyobbnak tűnik.

2015. nov. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt látom, hogy a fiatal srácoknak sokszor nagyobb

szerintem is az van, hogy több a húspénisz

vagy csak azt nézzük meg jobban :))

2015. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De állva is nagyobb nekik gyakran mint az idősebbeké, az meg független a pénisz vér vagy hús lététől.
2015. nov. 27. 14:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én uszodában vettem észre még azt is, hogy a fiatal fiúknak egyre gyakrabban van metélt pénisze. Ennyire terjedőben lenne nálunk?
2016. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, a metélt amúgy nagyon szexi is. Van egy gyerekkori haverom, gyakran fürödtünk, strandoltunk együtt. Kis termetű sovány srác volt, de a farka 11 évesen nagyobb volt az enyémnél. 18 évesen kb egyforma volt, most így huszonpár évesen viszont láttam hogy elég rövid lett neki, szinte csak a fityma áll ki a szeméremdombjából. Lehet ez hogy mindig nagyon szűk alsókat és nadrágokat hord ?
2016. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 youngboy26 ***** válasza:
100%

Nekem is ez a meglátásom, de ez hozta az élet, hogy akár normál termetû, vagy magas nsgyobb fallosszal rendelkeznek kb. (17cm-24 cm).

Beszélgettem itt a gyakorin a sráccal, aki 190 cm magas, de 15 cm-es farka volt.

tegnap beszéltem a planetromeón 23 éves 170 valamennyi magas, és 24/7 farokkal rendelkezik, valakinek ìgy, valakinek úgy.

Én 26f vagyok/169 cm/14-15 cm farkam van, de sokaknak tetszik.

Szerintem a farok hoossza, csak izgató, de kellemetlenebb, vastagsága az jó. :)

2016. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vizsgaltam ezt, de lehet benne valami. Aki sokat jar pl usziba az biztos meg tudja mondani.
2016. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!