Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti milyen átlag nőkre/lá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen átlag nőkre/lányokra izgultok a mindennapi környezetetekben?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki tetszik. Nem vagyok válogatós.


26/F

2019. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem jobban bejonnek a vékonyabb kb 50kg körüli lányok, de ha pld sexybb ruha van rajtuk(nem kurv.. Ruha) pld szép vörös felső es valami olyan farmer ami kiadja a dolgokat picit nem sokat de eléggé ha mellé jobb az alakja is az már plusz. 20/F
2019. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Sparban a pénztáros lányokra, akik annyira unják a melót, hogy még köszönni sem képesek.
2019. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

A helyi piacon van egy nagymellű, nagyfenekű, 40-es szőke nő. Szűk melegítőben van, sokszor látszik a tevepatája, időnként beszélgetünk szexuális dolgokról pl. hogy milyen amikor a férfi farkán csúszkál a koton.

Sokszor ajkát csücsörítve néz rám.


Róla szoktam fantáziálni masztizás közben, hogy milyen lehet a pinája, milyen lehet, amikor rájön a szapora és sürgősen fosik egy nagyot a vécébe.

2019. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Vékonyabb lányok jönnek be.
2019. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

aki természetes, és lesz*rja a divatot, meg a megfelelést a mai társadalmi normáknak.


konkrétan kifejtem: nem sminkkel erősen, nincs rikitó szőke haja, nincs nagyon hosszú haja sem, nem szolizik, nem borotválja/gyantázza a karját

és mindezek ellenére mégis csábít


plusz pont ha tetovált

2019. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Az osztályban lévő dominánsabb csajokra.
2019. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Fiatalabb szerény de belül perzerzebb lanyokra !
2019. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Én most egy 30 körüli csajra a melóhelyemen. Nem egy túl szép csaj, inkább olyan aranyos. Viszont brutál jó fenek van és mindig ilyen cica nadrágban van. El képzelem sokszor ahogy hátulról berakom neki a brét, és a végén beleverném a farkam a szájába. Már dumáltam is vele, úgyhogy nem csak ábrándozok róla. De még nincs semmi sajna.
2019. jún. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában a nálam fiatalabb csajokra (40 f) de most van a munkahelyemen egy 46 éves anyuka akinek tetszik a kisugárzása.. Ami biztos egyet tudok érteni hogy nekem is a természetes és nem mű nők jönnek be, nem zavar ha vékony csak akkor tudja elfogadni magát vagy azt hogy van rajta mit fogni..
2019. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!