Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak az az elfogadható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sm's girl kérdése:

Miért csak az az elfogadható ideális első alkalom hogy a szerelmeddel veszed el a szüzességed, minden szép és jó?

Figyelt kérdés

Szóval en azt nem értem hogy miért csak ez az idealizált módja van a szüzesség elvesztésének?Akkor is lehet jó és emlékezetes az első ha nem életed szerelmével kerül sor rá. Illetve miért kell lenezni azt aki akár egy buliban veszíti el? Ha te úgy érzed magad és a pillanat tökéletes akkor miért várnál? Az is lehet ha az első szerelmedre vársz meg huszonéves is szűz maradsz edig vágynál már a szexre.

Nektek mi a véleményetek erről?

19/L



2019. jún. 24. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem mindenki gondolkodik egyformán. A nők között is vannak ösztönlények akiknek mindegy.

Ha a szeretett férfival veszted el akkor marad egy életre szóló szép emlék.

Ha egy részeg hajnalon egy random pasi megdug ott bármi történhet, lehet aberrált, erőszakos, durva. És akkor lesz a szexről egy életre szóló rossz élményed amiből nem fogsz tudni tartós kapcsolatot létrehozni.

2019. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Ha a szerelmeddel veszited el, arra mindig emlékezni fogsz, meg ha nem is volt olyan jo akkor is örömmel gondolsz vissza ra.

Szerintem ha egy lany buliba veszti el a szüzességét az borzasztó undorito dolog.

2019. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 StevenUp ***** válasza:
19%

Mert ez a generáció az amcsi romantikus filmeken szocializálódott és mindenki mindenből tőkéletest akar erőfeszítés nélkül...

Viszont az igazi kérdés az az hogy mentséget keresel vagy indokot?

2019. jún. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Ha később is össze akarsz mindenkivel feküdni egy buliban akkor nyugodtan csináld elsőre is, ilyen felfogással úgyis mindegy. Pár hét múlva meg majd az lesz a következő kérdésed miért baj ha pénzd fogadok el szexért. Semmi baj van aki ebből él, szép jövő áll előtted a legősibb foglalkozásban.
2019. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Miért jobb szerinted egy részeg estén egy vadidegennel akit kb 20 perce ismersz ?
2019. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha neked nem fontos, akkor ne foglalkozz azzal, hogy másoknak fontos-e, de valóban, ha csak egy random kannal összefekszel, akkor nagyobb eséllyel lesz rossz/felejthető emléked róla mintha a szerelmeddel vesztetted volna el.

Számomra srácként is fontos volt az első alkalom, azóta is a lánnyal vagyok. Taszítónak találom, hogy mindenki mindenkivel összefekszik.

2019. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem voltam szerelmes, túl van lihegve, mégis meddig kellett volna várnom? Ez akkora baromság szerintem, amúgy se tudok könnyen szerelembe esni, addig ne is szexeljek vagy mi?

Jártam a sráccal vagy két hónapja már, tudtam hogy nem vagyok szerelmes és nem is leszek belé, tisztelettudó, figyelmes srác volt,utána még pár hónapig együtt voltunk. Azóta sem voltam kimondottan szerelmes, csak fellángolásaim voltak, de egyáltalán nem bántam meg, sokat kellett szenvedni, h tudjak szexelni, mert nagyon szűk voltam és a szüzességem miatt sok gátlásom volt, főleg amiatt mert nehezen tudtam bízni. De ezután felszabadultabb voltam és könnyebben is álltam hozzá a dolgokhoz, amikor másokkal ismerkedtem, több önbizalmam volt.

Bár az tény, hogy egy egyéjszakás bulizástól nem kaptam volna semmi önbizalmat, sztem nem baj, ha nem vagy szerelmes, de ne így csináld, ismerd a partneredet kellő ideje és józanon kell.

2019. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

véleményem:

Életedben nem ettél még húst, de baromira vágysz rá, már nagyon-nagyon kívánod.

Két dolgot tehetsz: elszaladsz a Mekibe és veszel azonnal egy 300 forintos legolcsóbb szendvicset VAGY vársz még kicsit és sütnek neked a legfinomabb Kobe marhából egy igazán zaftos, ízletes Steaket, olyat, aminél minden egyes falatjától úgy érzed a mennyországban vagy.


Az igazán jó szerelem olyan, mintha minden nap a legjobb étteremben ennél, míg egy futó, érzelemmentes kapcsolat olyan mintha a legolcsóbb sarki gyorsétterem lenne csak az életedben. Mind a kettőtől jól tudsz lakni, de másnap, amikor a WCn csücsülsz és szenvedsz, szidod magad, hogy miért ettél megint kétes eredetű "húst" tegnap.

2019. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Az én véleményem az, hogy leszarom mit csinál más. Nekem nem a szűzességem volt fontos, hanem inkább a szexualitás az. Ezért nem voltam sosem az a fajta aki buliban pár perces ismeretség után lefekszik valakivel, mert egyszerűen nem indultam be ilyentől. Tehát én nem elveszíteni nem tudnám lépcsőaljban részegen hanem alapból szexelni úgy miután nem vagyok szűz. Nekem is fontos volt hogy a szerelmemmel veszítsem el, mert féltem, hogy fájni fog illetve előtte más pasikkal sosem voltam felszabadult és nem voltam biztos benne hogy le akarok velük feküdni.

Nekem a szex rettentő személyes és szentimentális dolog. Olyankor vagyok a legérzékenyebb, sebezhetőbb és éppen ezért nem tárom fel csak úgy ezt mindenkinek.

Viszont nem ítélem el aki másképp van vele, mert ezek az én gondolataim csupán

2019. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki csináljon azt a szexben ami belefér a saját erkölcsébe, de nem árt vele másnak.

Nekem fontos hogy milyen lesz az elsőm, de nem idealizálom. Azért akarom kapcsolatban, hogy meglegyen a bizalom ami segít ellazulni és élvezni a dolgot, mert bízom abban hogy a másik nem fog nekem csalódást okozni, figyel rám, és nem csak a saját orgazmusát helyezi előtérbe. Ettől még nem biztos hogy életem legnagyobb élménye lesz fizikailag, de lelkileg biztosan. Egy szerelmes első szexnél mégha bénázunk is, nincs szebb emlék:)

Azt aki buliban veszíti el viszont nem ítélem el. Ha túl fiatal hozzá akkor a szülei a hibásak, viszont ha elég felnőtt ahhoz hogy átérezze a döntése súlyát és azt mérlegelve is belemegy akkor az az ő dolga... de az ilyen legtöbbször megbánja, ami szintén az ő dolga...

2019. jún. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!