Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ideális lány? Nem egy...

Srácok! Ideális lány? Nem egy alkalom, szerelem.

Figyelt kérdés
Itt most nem külsőségekről van szó, tudom, hogy a férfiak megvadíthatóak megfelelő külsővel. Csupán az érdekel, hogy egy lány, mivel tudja elhódítani egy férfi szívét?
2014. jún. 5. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
mell,segg,pina ;)
2014. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
szép arc és mosoly! 21F egy szép lány mosolyába bármikor beletudok esni ha nincs akire gondoljak amikor meglátom "hogy az én páromé szebb" :)
2014. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi többnyire vizuális típusok vagyunk...szóval...
2014. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ne mondjátok már, hogy tök mindegy milyen személyiség a lány, csak jól nézzen ki?!

nektek nem számít van-e valami tudás a fejében, vagy éppen hogy látja a világot? mennyire hisztis vagy mennyire lehet rá számítani?

2014. jún. 5. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem!


De más dolog meghódítani és más dolog megtartani.

2014. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bőven nem kell tökéletesnek lennie csak értsük meg egymást
2014. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Én nem szeretem azokat a lányokat akik csak a külsőre tesznek, egy ötös skálán én a 3-4-es lányokat szeretem (kinézetre). Belsőleg pedig ne legyen bunkó, csökönyös stb.

Azt szeretem ha egy lány megért és szeret nem pedig a hibákat találja bennem.

2014. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is azzal, hogy külsőre az ideálom. Ha ez meg van jöhet a belső... ide tök általános dolgokat lehetne írni, lényeg legyen normális. Az ugye jobb, ha van valami közös érdeklődés. Ne legyen túl komoly meg nem tudom:D
2014. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kb. 20 perce történt hogy egy lány ellopott a szívemből egy darabot :) idejött, megkérdeztem segíthetek-e, kedvesen mosolygott, beszélgettünk egy jót, aztán mélyen egymás szemébe néztünk én megcirógattam az arcát és mondtam, hogy kedves, ő pedig megsimogatta a hátam, adott két puszit, mosolygott még, megöleltük egymást és el ment. Egy rendezvényen vagyunk, én itt dolgozom, ő messziről jött. Azt mondta még meglátogat. Szívesen beszélgetnék vele, s megismerném. Szerintem a kedvesség és a mosoly együtt nagyon gyilkos tud lenni egy férfi számára. 24/F

A lány kb. 21 lehetett

2014. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, ez a lány külsőre átlagos, mondta a barátom is aki itt volt, de nekem mégis hirtelen gyönyörű lett a 2. Mondat után :)
2014. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!