Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy építkezésnél tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy építkezésnél tényleg lehet így "szexhez jutni"? Röviden lent

Figyelt kérdés

egy lány ismerős (28 éves) mondta futólag, hogy neki ha szex kell és nincs senkije, akkor elég csak "olyan" ruhában kimennie egy építkezéshez és ott lesz valaki aki ...szexel vele


ez tényleg így van?

mert gondolom, hogy ott dolgoznak tisztes családapák is akiket a feleségük és/vagy gyerekek várnak odahaza és akkor megcsalják a feleségüket?

vagy olyan fiatalos srácokat kell ide gondolni?

és van náluk óvszer az építkezésnél használt ruhájuk zsebében tartják?

és hol lehet egy építkezésnél nyugis helyet találni ahol nem zavarja senki őket?

és nem koszosak azok az emberek a munkájuk miatt por, stb.?


tényleg lehet szexet találni építkezésnél?

ha igen, akkor hogyan van ez pontosan?

vagy csak hazudott/nagyzolt az ismerősöm?

de a lány ismerősöm olyan is, aki egy kicsit szeleburdi...



2019. jún. 24. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bemennek a toitoi budiba, és ott lehet csapatni a jó kis 50 fokba, meg az álott hugy, és szar szagban amit egész nap süt a nap.
2019. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

Ha már koszos melósokkal b@$zik, miért nem kér pénzt érte.


Persze hogy lehet, szerinted ne lehetne? De amit lehet csinálni, nem biztos, hogy minden a hasznodra válik.



Menj fel rosszlányokra, nézd meg milyen rondák élnek ebből. Na azt feltételezni, hogy egy rondát ingyen senki nem dug meg ez alapján, olyan, mint 0val osztani. LEHETETLEN

2019. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem építkezésen esetleg nem lenne jó? ;-)
2019. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez igaz, akkor elég gáz a csaj
2019. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Mindegyikük büdös mint állat.

Üdv, egy epitesvezeto :)

2019. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Fogadjunk, neked is van már "olyan" ruhád...😜
2019. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről nost hallok először es doliztam epítkezésnél de ilyen nem volt!
2019. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha csaj szed fogamzásgátlót már nem kell neki óvszer tény h nem véd meg a nemi betegségek ellen de aki így akar szexelni nem is hiszem hogy belegondol a kovetkezmenyekbe...

Vannak fiatalok igen egyre több de olyanról is hallottam hogy csaladapakrol derült ki ilyen általában a pasik nem igen mondanak vissza szexfelkerest🙄

Nyugis hely? Hmm egy autóban is meglehet oldani vagy akár wc be ilyenkor raknak mobil wct ebből a csajbol ki is nézem a lényeg hogy kielegitse valaki a helyszín már nem számít..

Koszosak nyilván mivel végzik a munkájukat de mivel nadrágban vannak a f@rkuk többnyire nem poros max izzadtak a meló miatt..

Szexet bárhol találhatsz!

24l

2019. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen az építkezése már mindenki eleve úgy dolgozik, hogy a gumi már a farkán van, hogy bármikor készenlétben legyen, ez ilyen íratlan szabály féle.
2019. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én huszonkét éve vagyok építésvezető, de ilyesmi nem igen van azért. Egyszer volt, hogy egy félighülye kis ribi napokig illegette magát a munkaterület mellett és nem hagyta dolgozni a melósokat. Hiába zavartam el, visszajött, megfenyegettem, hogy elvitetem a rendőrséggel, az se használt. Végül az egyik bevállalós emberem elengedtem pár órára, elmondás alapján nagyon-nagyon meg lett baszva a tyúk. Többet nem láttuk.
2019. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!