Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves kortól baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól baj ha valaki szűz?

Figyelt kérdés

Leginkább fiúkra gondolok. Én már eléggé gáznak érzem, lassan 21 vagyok.

Egy lány sem volt eddig akivel lehetett volna szex. Még barátnőm sem volt.

Hany éves kortól van baj valakivel ha még szűz?


2019. jún. 25. 07:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Napi szűznyaf... ma sem úsztuk meg...
2019. jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

22-től...

;)

2019. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Manapság már kincs, ha valaki szűz... tartsd meg magad! :)
2019. jún. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3 as!

Komolyan?

Te lány vagy?

2019. jún. 25. 07:56
 5/13 Cukormókus97 ***** válasza:
Ritkaság a szüzesség manapság. Nem nem baj, tartsd meg valaki olyannak aki kiérdemli:) Nem kell minden szakatt k*rvával kufircolni🙂
2019. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet életkorhoz kötni, van akinél előbb, van akinek később jön el az ideje különböző okok miatt... de ezen ne rágódj a túl sokat, majd hogyha 36 évesen is még szűz leszel, na az már azért problémás😁
2019. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 21 éves koromig voltam szűz, de akkor már rengetegszer az ágyamban sírtam este, hogy miért nem kellek egy lánynak sem, miért nem tud szeretni egy lány sem, ilyenek.


Van haverom, aki most 25 éves és még mindig szűz. Nem tudom hogy bírja. Heteró és vágyik a nőkre, csak kib szott szerencsétlen és nem tudja hogy kell csajozni, nem ad magára, stb. Na ott már bőven baj van, mert az a baj hogy az idiótája tanácsokat sem fogad el és nem is változtat semmin, hogy sikerei legyenek.

2019. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amennyitől úgy érzed, hogy GYK-n kell megkérdezned.


Amúgy meg lécci olvass vissza. Millió ilyen kérdés van a válaszok meg ugyanazok.

2019. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

18


(Ne dolj be a nyugtató szövegeknek. Ha valaki 18 felett szűz, arra már gyanakodva néz mindenki)

2019. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Egyetlen dolog gáz, hogy azt hiszed, hogy szexelni valami oltári nagy tudomány és sok év tapasztalat kell hozzá. Nem. Tévedsz. 1-2-3 hét alatt - ha türelmes a partnered - el tudod érni azt a "tapasztalatot" akár 25 évesen is, mint aki 16 évesen kezdett szexuális életet.


Másrészt ne azért szexelj, mert kellemetlenek érzed hogy még sosem csináltad... ekkora pancser ne legyél...

2019. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!