Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szűz vagy, meddig dughatod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűz vagy, meddig dughatod be az ujjad?

Figyelt kérdés
Nem akarom megsérteni, átszakítani a szűzhártyát. Hány ujjal érdemes próbálkozni? Hogyan dugjam be, annyira zárt. Fájni fog?

2019. jún. 25. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod bedugni az ujjad??
2019. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki szeretném próbálni, hogy milyen ha benned van vmi. Milyen tapintása ott bent. Bár attól is félek, hogyha kipróbálom olyan rossz lesz, hogy elmegy a kedvem az egésztől
2019. jún. 25. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz rosz, és be fog menni majd más is
2019. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha előtte kellően be vagy nedvesedve, akkor könnybben csúszik be. Addig dugd ameddig jól esik, a szűzhártyád nem fogod átszakítani vele. Először próbáld egy ujjal, ha nem fáj, akkor tehetsz be mégegyet, és így tovább..
2019. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, nekem nem jutott eszembe ilyeneket kérdezni senkitől. Csak felfedeztem a saját testem. Ajánlom neked is. Már ha tényleg lány vagy, amiben nem vagyok biztos...
2019. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akármeddig feldughatod, mert a szűzhártyád rögtön a bejáratnál van.

Szerintem egy ujjal csináld és legyél nedves, ha így sem megy akkor ne erőltesd, majd máskor még megpróbálod. Nem fogod átszakítani a szűzhártyádat mert NEM SZAKAD, hanem KITÁGUL.

2019. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ujjal, felizgulva nyugodtan csináld. Sőt, javaslom is, legalább megismered a saját testedet, és hogy mi a jó neked. Annak meg később hasznát fogod venni.
2019. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért abban is egyezzünk már meg, hogy ha egy lány/nő magához nyúl, úgy 95%-ban nem odabent keresi az orgazmust... Ajánlom neked is inkább a klitorális élvezeteket, szűzlányként a benyúlkálás nem nagyon fog örömöt okozni szerintem ;)
2019. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!