Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Amikor metróval utaztok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Amikor metróval utaztok, és veletek szemben ül egy jó pasi, akkor felizgultok? Előfordul, hogy arra gondoltok, hogy megdug titeket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 15:27
 1/10 anonim válasza:
100%
Arra nem. Az viszont nagyon zavar ha kidomborul a nagy cucca.
2019. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Valszleg észre sem veszem, mert nem mindig ezen jár az eszem
2019. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Demiszexuális vagyok, úgyhogy csinálhatna akármit, nem izgatna fel

¯\_(ツ)_/¯

L

2019. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Arra szoktam gondolni, mi lenne, ha leszólítana.
2019. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Metrón én fűl bedug, és lázasan nyomkodom a telefonom. Jól szorítva, kine kapják a kezemből.

Ha mingyárt a pápa ülne szembe velem azt se venném észre...

2019. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra nem, de arra igen, hogy megszolithatna. De olyan kis nyuszik a helyes pasik valamiért.🥺23N
2019. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Attól h néz még nem izgulok fel. De ha nagyon bejön akkor elgondolkodok h milyen lehet vele a szex.


22L

2019. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy idegen férfi látványától egy ilyen hétköznapi szituációban nem izgulok fel, legyen akármilyen helyes. Ritkán szoktam az embereket nézni a metrón, de ha megakad valakin a szemem, akkor sem egyből a szexre gondolok. Legfeljebb arra, hogy mi történne, ha leszólítana.
2019. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszolóhoz. Inkább azon gondolkozom mi lenne, ha leszólítana. De ha nagyon bejön és nem teszi meg, akkor van hogy én szólítom le :)
2022. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!