Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek, ha megnéznek benneteket az utcán a pasik, esetleg megjegyzik a haverok egymás között, hogy pl : de jól néz ki, szívesen megdugnám, el tudnám képzelni magam mellet - stb?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem ,sőt egyenesen irritál hogy nem lehet anélkül végig menni az utcán hogy ne lenne bármiféle megjegyzés 18/l
2019. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem kene ki raknod mindened
2019. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem, meg dicséretnek veszem abban az esetben, ha csak végignéz, de nem szól be, vagy csak a haverjainak mond valamit rólam, de nem undorítóságot.
2019. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen szeretem
2019. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Ezt csak a ribik szeretik
2019. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon nem mindegy hogy azt mondja, "szívesen megdugnám" vagy azt hogy "de jól néz ki" :D azt meg nehezen tudom elképzelni hogy haverok közt az egyik azt mondaná a másiknak hogy "ejha, el tudnám képzelni magam mellette" :D

Mindenesetre én ritkán hallottam hogy összesúgtak volna mögöttem, a szokásos útszéli építőmunkások füttyögéseit leszámítva persze.. a legnagyobb bók nekem mindig az volt, ha rám mosolygott valaki, vagy hosszan a szemembe nézett. Ennél több nonverbális bók nekem nem kell.

2019. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Az se mind1 hogy néznek meg. Persze jól esik ha vaki csínosnak tálal

De az -edéké be szólások vagy elszólások ez az így még úgy megdugnának nem jön be. Még olyan pasitól se tetszene aki nekem teszik. Mert egy ilyen mondattal el vág nálam mindent .

Jó persze ne akarjunk az összes pasinak komolyra kelleni de mikor egy férfi így nyilvánul meg kb úgy érzem magam mint egy darab 1x használatos valami amin van egy pár lyuk azt hello..

2019. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligens, kulturált férfiak tisztában vannak vele, hogy nem jó ötlet egy idegen nőre megjegyzéseket tenni az utcán, még akkor sem, ha bóknak szánja.

Ezért kizárólag suttyóktól és bunkóktól kapok "bókokat", ami nem esik jól. Kinek esne jól, hogy "fordulj ide, kislány" (32 éves vagyok), vagy a "de jó segged van" (térdig érő kabátban). De sokszor csak füttyögést és értelmetlen, trágár félszavakat kapok.


Őszintén srácok, nektek jól esne, ha a bolt parkolójában tanyázó hajléktalan, vagy a buszmegálló mellett heteken át dolgozó munkások ki tudja hány feles után minden nap ilyen "bókokat" szórnának utánatok? Nem, én sem vonzóm hozzájuk jobban, mint egy átlag férfi.

2019. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem. Undorító ezt így kinyilvánítani szerintem, nem ez a módja és csak lejáratja magát az ilyen.

Kellemetlen is.

2019. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kerékpározok. Testhezálló bringás szerkóban viszonylag feltűnőnek tartom magam néha. Pedig amúgy kifejezetten szégyenlős vagyok, nem célom, hogy észrevegyenek...

Találkoztam már kedves megjegyzéssel is és olyannal is, ami után majdnem elsírtam magam.


33, nő

2019. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!