Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem vagyok szűz, de régen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szűz, de régen szexeltem, újra fájni fog?

Figyelt kérdés

Eddig négyszer voltam férfival, de már 7 éve annak hogy utoljára szexeltem.

28 éves vagyok, 21 évesen volt egy kapcsolatom, lefeküdtünk, de a fiú külföldre ment továbbtanulni így vége is lett.

Az első szex eléggé fájt, de a nagyediket már élveztem, igaz orgazmusom nem volt, magamnak is csak akkor van ha a csiklómat izgatom. Egyébként nincs vibrátorom, és nem szoktam ujjazni magam, tehát már 7 éve nem járt bennem semmi, nőgyógyásznál sem voltam az első szex óta.


Most újra ismerkedek valakivel és valószínű lesz szex is, ennyi idő alatt össze szűkülhettem annyira mintha újra szűz volnék?



2019. jún. 25. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak izgasson fel eléggé stb :)
2019. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasznéljatok sikosítot, nem fog fájni fantasztikus lesz
2019. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen sztem fájni fog. Nekem 1 - 2 hét kihagyás után is fáj, de igaz nem vagyunk egyformák.


Izgasson fel rendesen a pasi, plusz még használjatok sikosítót akk nem lesz gond.

L

2019. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor neked is jól teltek a 10-es évek.
2019. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pàr hét kihagyás utàn is kellemetlen szokott lenni az együttlét az elején nekem.
2019. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam évek óta senkivel. Nemrég vettem egy vibrátort, már felavattam és minden rendben. És én sem szexeltem olyan sokat ezelőtt a nagy kihagyás előtt. Ha kellőképpen fel vagy izgulva (és ez a kulcsa a dolognak), akkor nem fog fájni egyáltalán. (Ja, NEM kérek privátot, komolyan mondom)
2019. jún. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
7 év szex nélkül nőként, azt hogy sikerült összehozni?
2019. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írd meg a fejleményeket. Kíváncsiak vagyunk.


Ha nagyon akarod, nem fog fájni. Egy pohár vörösbor is segít. De csak egy!

2019. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!