Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20ev feletti de inkabb 25 ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20ev feletti de inkabb 25 ev feletti szűz lany van? Regen volt itt pár.

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
34 évesen nézegesd csak a saját korosztályodat!
2017. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
igen, itt vagyok, de én épp árvereztetem a szüzességemet. Még 4 hétig tart a licit, a pénzből egy budai lakást veszek, a másik feléből kifizetem a szüleim hitelét.
2017. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
2es: ennyi pénzért még az orrlyukad szüzességét is be kell áldozni... double penetration-ben 😀
2017. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek harmincas szűz nőt is.
2017. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Mivan, kell a vérük az esti pancsihoz?


Szánalmasak vagytok ezzel a szűzkérdéssel. 20-25 éves korában a legtöbb értelmes, szép nőnek már volt komoly kapcsolata... Értelemszerűen, ha emberek együtt vannak évekig, szoktak szeretkezni. Csak aki ebben méri az értéket, az elhiszi, hogy aki nem szűz, az vmi ócska nő.

2017. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm. 28 éves és még soha senkije nem volt, és nagyon rosszul érzi magát emiatt.
2017. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
25 éves szűz barátnőm már volt. Nagyon jó 5 éves kapcsolat lett belőle, szóval szerintem nincs az ember nagyon semmivel elkésve
2017. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!