Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a legjobb barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a legjobb barátomnak, hogy megdugtam a barátnőjét? Nagyon szexi csaj, iszonyatosan szűk puncija van, és ő is élvezte velem. Vagy titokban szexelgessünk tovább?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 05:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt momdta, hogy a barátomba szerelmes, de szexuálisan jobban kíván engem.
2019. jún. 26. 05:20
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Én azt javaslom,hogy titokban dugdosatok tovább.
2019. jún. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Csak gondold át, ha elmondod neki lehet bukod mind2őt de ha megdugod még párszor a csajt már meg is érte xd az már tök mind1, hogy 1x vagy többször :P
2019. jún. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

1. Rosszul fogalmazol, nem lehet a legjobb barátod, vagy csak simán a barátod se, ha megdugtad a barátnőjét

2. Valószínűleg vége a haverságnak akár tőled tudja meg, akár magától jön rá, de úgyis kiderül


Szóval a helyedbe elmondanám. Ha szakít a csajjal, attól még valószínűleg dughatod, hiszen most is dugod mikor van pasija...

2019. jún. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Én is szexeltem egy időben a barátom haverjával. Sose derült ki nem kell elmondani.
2019. jún. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szerelmes lenne a haverodba, nem nagyon kívánna téged szexuálisan. A lányka tehát kis ribi, dughatod ahogy jól esik.
2019. jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

te döntésed. Nekem túlságosan erős a tartásom és nem tudnék "titokban" szexelni vagy szerelmes lenni. Ha egy becsúszás lenne, eltitkolnám, de nekem úgy tűnik te valami hosszútávút akarsz.

Mennyire komoly a kapcsolat a barátod kapcsolata? A barátod őt látja a gyermekei anyjának?

2019. jún. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Háát, figyelj...

Max hozzatok össze egy "véletlen" 3ast, aztán, utána legalizálhatjátok a dolgot :P

2019. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Elárulom neked, ő nem a legjobb barátod. Ha az lenne, akkor simán nemet mondtál volna a csajnak, sőt elmondtad volna a barátodnak is hogy mekkora babiloni ribit kapart magának. Az is igaz, ha nem veled, akkor mással csalja meg. De kérdés hogy mennyit ér neked a barátság. Ő vajon ugyan ezt tenné amit te? Hm? Válaszolj ezekre.

Amúgy neked miért nincs nőd he? Talalhatnál hasonlót, nem pedig másét használnád. De te túl gyenge, túl lusta vagy ehhez.

Még valami. Ha ezt tudnám, tuti nem lenne többé a haverom. Plusz, ha kiderülne valakiről hogy szoknyavadász, már önmagában gyanús lenne, és csak azért sem haverkodnék vele.

Nem vagy jó barát. De remélem visszakapod valaha valakitől.

2019. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Itt senki sem tiszteli már a tesó kódexet?

Nálunk két tesóm azért veszett össze, mert az egyik tesó rányomult a másik tesó exére. Itt meg simán mennek már a keresztbe keffentések.

Ha valamennyire is a tesódnak tartod akkor elmondod nekik, mert a tesóság fontosabb mindennél.

Ha valaha megbocsájt neked és nem töri be rögtön az orrod,akkor is valószínűleg egész életedben számíthatsz tőle egy váratlan pofonra.

2019. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!