Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Titokban eljegyzesre keszulok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban eljegyzesre keszulok. Mar megvan a gyűrű, a legjobb baratnoi is megjelennek majd titokban. Mi kellhet még? Virag, süti?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh
2019. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnői minek? Egy romantikus vacsorára is vinni szoktátok őket? Ez csak rólatok szól, nem kellenek barátnők. Virágot, sütit, egyebet neked kell tudnod. Én azt se tudtam volna, hova legyek zavaromban, ha a párom ilyenekkel készül, de a te barátnődet te ismered, hogy minek örülne.
2019. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek a barátnok?
2019. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszindulatú lennék, azt mondanám, hogy a barátnők a nyomásgyakorlás miatt kellenek, hogy biztos igent mondjon a lány. Nem vagyok, így csak azt mondom, hogy fölösleges odacsődíteni Tolnát-Baranyát. Az a ti meghitt és közös pillanatok. Minél több ember van ott, annál jobban megoszlik a figyelem és nem a lényegen lesz a hangsúly. Arra emlékeztet, mint amikor a baráti társaság túl nagy egy összejövetelen, úgy jövünk el, hogy igazából senkiről nem tudtam meg semmi érdemlegeset, mert csak felszíni beszélgetés megy, nyilván az is klikkesedve. Virág és süti lehet, ha szeretnél, de ez sem kötelező.
2019. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

"Mar megvan a gyűrű, a legjobb baratnoi is megjelennek majd titokban."

Mi a bánatnak? :D

Ja, amúgy lufi még kellhet. Vagy konfetti.

2019. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne hivd meg a barátnőit, engem zavart volna, bár nincsenek is barátaim
2019. máj. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem kell, csak ketten legyetek, viszont ha már szóltál nekik akkor ne mond le, a lányok úgy is szeretik gyorsan megosztani az ilyesmit a barátnőkkel, beülteted őket egy közeli kávézóba hogy ott várjanak és ti a utána odamentek hozzájuk..hagyj magatoknak pár percet kettesben örülni.. vagy ha annyira össze vannak nőve akkor olyan távolságra ahonnan látnak benneteket..

Ha virággal és sütivel várod akkor 1 km-ről látni fogja mire készülsz és oda a meglepetés ereje! Az meg azért egy nagyon fontos tényező.. bár különben meg a lányok többsége már úgy is előre érzi az ilyesmit.. kicsit olyan mint a megcsalás, máshogy viselkedsz, feszengsz, titkolózol.. jó szemük van az ilyesmihez..

Felénk szoktak olyat csinálni hogy utána van egy "hivatalos" lánykérés a lány szüleinél és oda mehetsz szépen kiöltözve kosár virággal ilyesmikkel..

hogy és hol tervezed a lánykérést?

2019. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vajda Gábor válasza:
Kiírtad ide...már nem titok...😊
2019. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!