Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi műttethet magának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi műttethet magának szilikonmelleket? 23/F

Figyelt kérdés
Én nem vagyok transznemű, de fogadtunk a barátaimmal még gimnázium második osztályában hogy amelyikünknek először születik gyermeke (akkoriban eléggé ellene voltunk a gyermekvállalásnak), az kénytelen B kosaras szilikonmelleket /saját zsírjából B-s kebleket műttetnie magának (erre elkülönítettünk egy nagyobb összeget). A nagyobbított melleknek a csecsemő első születésnapjáig maradniuk kell.

2019. jún. 26. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ti betegek vagytok XD

Egyébként igen...

2019. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan 10-15 éve még néztem az RTL Klubot és akkor a Fókuszban mutattak egy magyar férfit, aki valamiért műttetett magának. Nem tudom miért, de ez megmaradt gyerekkoromból nagyon.


25/F

2019. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igém műthetsz jó pénzért
2019. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy kíváncsiságból a feleség mit szól ehhez ?

És mi van ha ezert ki hajít.

A gyerek 1 éves koráig ott lesznek a csöcseid te még maradsz magadnak .

Max fsz veres közben tudod gyurmászni a melled és akkor az majdnem olyan mintha egy nőhöz érnél..

De ha kepesek vagytok ekkora marhaságot betartani amit gyerek fejjel ki tálaltatok akkor még is érdemlitek..


Ez kb ugyanolyan mintha Mi csajok abban fogadtunk volna ,hogy amelyikünk hamarabb szül elkezd férfi hormont szedni és szakálat növeszt vagy csináltatunk magunknak egy plusz férfi nemiszervet..

Szóval érted...

2019. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először talán agyat próbálj meg műttetni.
2019. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

persze

tele van velük a net

2019. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nincs kizárva, de meg fogja előzni egy elbeszélgetés az orvossal, akinek ha van egy cseppnyi etikai érzéke akkor nem a műtéti összeget választja, hanem megpróbálja lebeszélni róla.

Ezt tenném én is - ez egy elég hülye ötlet. Ugyan már rutinműtét, de egy sebészi beavatkozás. S egyébként mellekkel akar szaladgálni egy évig??? Biztos örülni fognak a munkahelyén és a környezetében :)

2019. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!