Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csípőmozgást hogy tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csípőmozgást hogy tudom gyakorolni?

Figyelt kérdés
Csináltam magamnak egy pumpa félét amiben szivacs van összehajtva, ezt letudom rögzíteni úgy hogy ne mozogjon Mostanában leálltam a veréssel és inkább ezt dugom, úgymond gyakorlok, hogy egyre tovább, és egyre tempósabban bírjam amíg nincs barátnőm, ezzel is elősegítve azt, hogy nem fogok bénán dugni, és legalább elszokok a kezemtől. Szerintetek ez jó ötlet, vagy mit javasoltok addig amíg nincs barátnőm?Így hátha fejlődik a gyors csípőmozgásom.
2019. jún. 26. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj valami szexi tánckoreográfiát.
2019. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem hasznos.
2019. jún. 26. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj sportolni inkább, pl TRX. Az minden izomcsoportot megmozgat, és a törzs - és farizmokat is rendesen kordában tartja!
2019. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel az egyik boltban valami egészcsirkét vagy kacsát és azt dugva még közelebb kerülsz a valósághoz... :-)


...a valóság csak annyiban különbözik, hogy dugás előtt, meg után (néha közben is) megállás nélkül hallgathatod a baromságokat... :-)

2019. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem csak csípőmozgás. amikor hagyomásnyos pózban dugod a nőt, ne. tehénkedel rá tartod magad a tenyereden. Így csinálod?
2019. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább kutyapózban szereted dugni őket, meg hogy előttem fekszenek háton, vagy oldalra feküdve.
2019. jún. 26. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy kényelmesebb. Tényleg szivacsot használsz? Valami finomabb anyag kellene, mert a punci nagyon messze van a szivacstól.
2019. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet rendelni műpuncit.
2019. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt nem akarok az kicsit gáz szerintem, jó ez is, de mégis, na.
2019. jún. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!