Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok hasonló lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok hasonló lányokat mint a képen?

Figyelt kérdés

Melyik szexpartner oldalon találok ilyen vagy hozzá hasonló gyönyörű lányokat? A rosszlanyokon sajnos nem találtam. Milyen oldalak vannak még ahol fizetős lányok vannak és így néznek ki?

[link]


2019. jún. 26. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehogy azt gondolod hogy természetes a teste, a legtöbb fitness muff amelyik ilyen, ösztrogéneket szed, ha abbhagyja szétcsúszik...
2019. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem számít, amikor élőbe meglátom legyen ilyen, hogy később hogy néz ki az engem nem érdekel. Arra a 30-60 percre nézzen így ki. :) Nagy álmom egy ilyen vagy hasonló nővel együtt lenni.
2019. jún. 26. 16:41
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ilyen lány csak Brazil szexpartner oldalon van.
2019. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet rákeresni a képre, hogy honnan származik, vagy hogy valós-e?
2019. jún. 26. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Kamu kép:)
2019. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? Belinkeled az eredetit kérlek?
2019. jún. 26. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én nejem majdnem így néz ki! De nem adom! :-)

Nekem is a latin nők a zsánerem. Soha nem volt gondom, mindig megtaláltam a számomra megfelelő partnert. Persze voltak más megjelenésű párjaim is, de többségében latin típusúak.

Nyitott szemmel kell járni-kelni az életben. Aki egy bizonyos típust kedvel, annak fel kell kötnie a gatyáját, mert akkor kell lépnie, amikor alkalom hozza. Nem szabad szégyenlősnek lenni, igenis meg kell próbálni bárhol leszólítani egy nőt, ha az megmozgatja a fantáziáját. A sikerhez pedig vagy jó beszélőkére vagy jó megjelenésre van szükség, netán mindkettőre. (nyilvános helyen leszólított nők estében a pénznek, a jómódnak nem sok jelentősége van)


Mexikó városban is volt egy barátnőm, ott aztán lehet találni hasonló csajokat. Én itthon ismertem meg, félig magyar volt.


Egyik fiamnak argentin - spanyol barátnője van. A sors hozta így, iskolatársak. Első találkozásuk óta elválaszthatatlanok. A családjával is jól kijövünk! A lány nemrég közölte, szeretne ideköltözni fiamhoz. (fiamnak van egy külön emelete a házban)

2019. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én első sorban örömlányokra gondolok, mivel esélyem se lenne egy ilyen csajnál.
2019. jún. 26. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor nem is lesz semmilyennél, ha így gondolsz magadra :)

Amúgy járj nyitott szemmel, valahol biztos kell lennie, szerintem oldalspecifikusan nem lehet ezt megmondani.

2019. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss! Az ilyen kvalitású örömlányok megválogatják, kivel bújnak ágyba! Ha normál ismerkedésre nem lenne esélyed, akkor nagyon valószínű, hogy egy ilyen örömhölgynél sem lenne.

Nekem is bejönnek a Playboy magazinos nyuszis lányok, de nem ábrándozom róluk, mert esélyem nem lenne náluk.

2019. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!