Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb pasikhoz vonzódok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasikhoz vonzódok, sokkal jobb velük a szex is. A jelenlegi fiatal fiu/féfri generáció annyira kiábrándító. Csajok, egyetértettek velem?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 20:03
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
58%

Megtudhatom mi az ami kiábránditó, erre kiváncsi lennék.


24/F

2019. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Engem nem vonzanak az idősebbek, más korosztály lévén teljesen más ertékrendjük van es teljesen másról szól az életük mint nekem 19 évesen:)
2019. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
74%

Én épp ezért választok ilyen szeretőt magam mellé. Mert sok ilyen csaj van. Csak dícsérni tudom ezt a dolgot.

42F

2019. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Mennyi kis fütyihuszár adja ki megint magát fiatal lánynak... :D
2019. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Én elismerem hogy vannak dögös negyvenesek, meg volt egy 37 éves pasival is dolgom, de szerintem nem kiábrándítóak a mai fiatalok. Természetesen az ecsetfejű, full hülye, az utcán JBL-t bömböltető pasikról most ne beszéljünk.

Nekem hogy egy pasival legyek, kell lennie a pasinak egy bizonyos intelligenciának, ami megtalálható minden korosztályban. Az idősek mellett az szól, hogy szeretem ha már letett valamit az asztalra. Ne a kiskertészre gondolj, hanem pl egy egyetemi tanárra, orvosra, stb(nem nézem le a kétkezi munkásokat!) A fiatalabbaknak feszesebb a bőrük, teljesen más a testfelépítésük mint az idősebbeknek. Az idősebb hiába mondja hogy ennyit gyúr meg annyit, akkor is vannak/lesznek hamarosan szarkalábak, ráncok, ősz hajszálak. Szexkapcsolatot mindkét nemmel el tudok képzelni, de párkapcsolatot csak a velem egyidősökkel.

2019. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
65%

Persze, a leendő nő generáció főnyeremény XDXD.. Inkább ne menjünk ebbe bele te tudálékos p.csa.

Miert írsz ki kérdést, keress valami vén f. szt és cumizzad a pénzéért aztán játszd meg más előtt mennyire élvezed is, de valóban élvezed.

Szánalmasak au ilyen kérdést feltevők.

2019. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
43%

:-) Maximálisan egyetértek veled!! Imádom az érett férfi testet és a magabiztos, határozott kezdeményezést.

Persze tudom, hogy ők is elkezdték valahol.


Bírom a deres csődöröket, na. :-DDD

2019. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
53%

Én is az idősebb pasikat kedvelem.

Volt is dolgom egy 41 évessel és hát minden fantasztikus volt :) Itt nem csak a szexre gondolok, hanem a beszélgetés is más volt,a közös programok minősége is .(nem a pénz miatt)

Van nem is egy srác haverom az egyetemen és volt is már belőle gond hogy 1-2 többet akart,randira hívott én pedig visszautasítottam vagy barátzónába helyeztem. Nem velük volt a gond, hanne nem tudok úgy nézni egy velem egyidősre.

Apukám sajnos soha nem törődött velem ,alkoholista volt és el is hagyott minket általános iskolás koromban.

Valószínűleg ezért...nem tusom.

2019. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Többen is felháborodva kérdeztétek, van aki kifejezetten trágár módon. Gondolom ez épp az a generáció akiről szó van. Azért vagytok kiábrándítóak, tisztelet a kivételnek, viszont ilyennel még nem találkoztam. Semmi udvariasság nincs bennetek, férfias határozottság,ugy érzem a férfiasság legutolsó csiraja is kezd kiveszni. Mi csajok,vagyis inkább magam nevében szólva elvarnank hogy meghoditsatok, szeretnék egy férfira fel ezni, legyen életcelotok, hordjatok ti a nadrágot, mert mi nők egyre gyakrabban húzzuk fel. Lehet erről mi nők tehetünk a hülye femininista nezetekkel, meg az instagramon pucsitos kacsaszaju.... nem folytatnám, semmi szépet nem írnék.
2019. jún. 26. 21:15
 20/35 anonim ***** válasza:
49%
Azt nem értem hogy miért nem lehet elfogadni, hogy van amikor az embernek nincs esélye. Mikor 20 voltam az a lány akibe fülig szerelmes voltam egy 27 éves pasival jött össze, túl fiatal voltam hozzá, ki is akadtam.. Aztán, három év múlva lett egy 39 éves nővel komoly kapcsolatom, csak nézegettem. Aztán most meg a harminc vége felé ha nem is a tizenéves lányokkal értem meg jól magam de húsztól felfelé és nem azért mert de fiatal a testük egyszerűen kreatívak és gyakran nem a problémára hanem a megoldásra koncentrálnak és nincs annyi körítés.. Tudom kivételek mindig is vannak..
2019. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!