Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Menstruáció előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Menstruáció előtt mennyire ajánlatos a szex ha már fáj mindenem?

Figyelt kérdés
Ma kezdett el fájni a hasam, a melleim iszonyúan feszülnek melltartó nélkül. Holnap találkoztunk volna végre a barátommal. Már nem akarom lemondani. Megjönni még nem fog, hétvégére várom. Ha szexelnénk az ráerősítene a fájdalomra? A szexet kívánom egyébként.
2019. jún. 26. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexelj batran, egy jó orgazmus, enyhíti vagy teljesen megszünteti a görcsöket.

En ha verzek nem szexelek, csak magammal jatszom orgazmusig akkor is segít .

2019. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát...lehet.
2019. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, meg is hozza a szex a menzeszt lehet előbb. Én mindig így jártam.
2019. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem határozottan enyhíti a PMS tüneteit.
2019. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1: Én sem szexelek ha már vérzés van. Most viszont még nincs szerencsére. Most is kívánom a szexet, lehet megpróbálom a masztit, aztán meglátom mi lesz orgazmus után. Köszi a véleményt :)
2019. jún. 26. 21:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Közben írtatok többen. Köszönöm mindenkinek!!
2019. jún. 26. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor még csak a mellem feszül, akkor nincs gond. Egyszer viszont pont megjött, de még csak egy kicsit véreztem. Gumival elkezdtünk szexelni, de úgy fájt, hogy azt hittem elsírom magam. Nyilván minden embernél más, ki kell próbálni, és nem ezen szorongni.
2019. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az orgazmus görcsoldó. Én alig bírom ki a menses végéig, van hogy már a 4.-5.napon is csináljuk gumival. Előtte meg mindig.

32/N

2019. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok volt :) Tényleg nem is fájt utána a hasam. Köszönöm a sok saját tapasztalatot!
2019. jún. 28. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!