Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi vàlthatja ki ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vàlthatja ki ezt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban észrevettem,hogy orgazmus utàn nagyon ideges vagyok,rossz a kedvem.

Nincs semmihez türelmem,kerülök mindenkit,mert mindentől és mindenkitől ideges leszek.

Menstruàciómmal minden rendben,ezért nem értem,hogy miért van ez.

Nincs pàrom,de nem is szeretnék szexuàlis kapcsolatot létesìteni senkivel,mert nem lenne jó vége,ebben biztos vagyok.Egészségügyi szempontból,természetese.

19/N

Akinek volt màr hasonló,legyen olyan kedves és ìrja le a történetet.


2019. jún. 26. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm mindig ideges. És nagyon. Ettől függetlenül szeretem, mert ezt én tudom kezelni, 5 éve együtt vagyunk. 26F
2019. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Antiszoc!
2019. jún. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Nem vagyok antiszoc,épp ellenkezőleg! Lassan màr csak aludni jàrok haza,folyamatosan megyek,új emberekkel ismerkedem meg,szóval màs lehet a probléma.
2019. jún. 27. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ilyen formában értettem!

Pszichopatából is van ezer féle...

2019. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!