Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek lehet nevezni ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek lehet nevezni ezt az érzést? Mi válthatja ki belőlem?

Figyelt kérdés
Tudom tudom, honnan is tudhatnátok, de hátha mégis többet tudtok nálam. Adott egy srác, akit ugyan régóta, de csak felületesen ismerek. Mellette sétálni az utcán, vagy együtt ülni egy padon, teljesen átlagos érzés. Viszont egyik pillanatról a másikra minden megváltozik, és legszívesebben ott azonnal letépném a ruháit. A kinézete számomra vonzó, de ismeretlenként látva az utcán, átlagosnak mondanám. Ami a bensőjét illeti, na azt nem értem. Azért szimpatikus, mert egy vérbeli jófiú, viszont az vonz de piszkosul, mikor felhagy a jófiús normákkal, és nem tud leállni. Lényegében fogalmam sincs miért, de hihetetlenül vonz.
2016. szept. 1. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Kívánod és kész... Lehet hogy érzel is iránta valamit.. De inkább a vágyad erősebb..
2016. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit csinál ha felhagy a jó fiús normákkal? :-D
2016. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!