Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok és...

36 hetes kismama vagyok és két napja "idegbeteg" időváltozás vagy hormonok? Normális ez?

Figyelt kérdés
Mindenen felkapom a vizet, utána meg elsírom magam. Más is van így a terhesség alatt/végén, vagy velem lett valami? lehet hogy buta kérdés de tényleg aggaszt.

2013. aug. 21. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapja szültem, és van egy 2,5 éves kislányom.Tuti nem vagyok terhes, még is folyamatosan félre áll a szám, pedig semmi okom rá.. :-(

Szerintem front van..tuti, mert olyan vagyok mint egy hisztis p i cs a..

2013. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hisztis csupán csak rossz a kedvem és le vagyok lombozódva. Persze nem a nap minden szakában de sokszor. Ez nem tudom mitöl van, pedig most kéne a legboldogabb időszakomat élnem. 33 hkm. Boldog babavárást
2013. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 33 hetes vagyok és ugyanez van nálam is!!!

Nem akarok senkit sem megbántani, csupán türelmetlenül vagy hisztisen szólok vissza, ezután meg észreveszem magam...

2013. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!