Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, egy lányról/nőről hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy lányról/nőről hogy lehet ránézésre, hogy szereti-e a szexet?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ráutaló jelek?

Illetve csajok, ti szoktatok ehhez valamilyen nonverbális jelet adni?

19L



2019. jún. 28. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan aki nem szereti?Szerintem nincs.
2019. jún. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ránézésre nem minden esetben lehet.

Sőt, van az a helyzet, hogy álló vízben lakik a béka tehát a szája nagy a teljesítménye 0. Viszont ez férfiakra is vonatkozik.

2019. jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, egy tucat jel van amit sugároz magából mindenki, csak elég tapasztaltnak és figyelmesnek kell lenned, hogy felismerd. Egy szűz teljesen máshogy beszél és viselkedik, még akkor is ha bombanő, a tapasztalatlansága nagyon kiüt, és ugyanúgy máshogy viselkedik egy olyan lány, aki életében még nem élvezte a szexet (mármint az eddigi pasikkal).
2019. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: írnál ilyeneket?
2019. jún. 28. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Meglehetősen sok partnerem volt. Volt akiről úgy gondoltam hogy egy jégcsap az ágyban és a környezetemnek is ez volt a véleménye. Hát ne tudd meg ... mint egy hurrikán, benne volt mindenben, kezdeményező, tüzes.

Aki pedig rib ancos viselkedésű volt az egy nulla volt az ágyban, mint ha egy guminőt dugtam volna.

2019. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!