Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejöhetek ennek a lànynak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek ennek a lànynak? Érdemes ràírnom útolag is?

Figyelt kérdés
Aminap talàlkoztam ezzel a lànnyal egy tàrsasàgban utaztunk és olyan megjegyzéseket tett hogy jó az illatom és amikor valaki megjegyezte hogy mindent a szemnek semmit a kéznek a rövid szoknyàjàval kapcsolatban azt mondta hogy ő ezt nem mondta.Valamint egy későbbi beszélgetésben azt mondta hogy a melegtől nedves a bugyija xd Sajna én ezekre a mondatokra köpni nyelni nem tudtam mert lànyt nem is nagyon hallottam így beszélni illetve elég csinos volt valamint pàr évvel idősebb is nàlam és annyira nem tudom eldönteni hogy nekem jàtszotta meg-e magàt vagy ő alapból ilyen.21f

#Làny;meleg;szoknya
2019. jún. 28. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy nem utasítana el. Szinte felkínálta magát.
2019. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne légy mulya! Azonnal írjál neki!
2019. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha így írsz, inkább ne.
2019. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És még ránk lányokra szokták mondani, hogy milyen édes naivak vagyunk. :D Kérdező, ez a kérdés számomra aranyosabb volt mint egy kismacskás kép.

Írj rá! Szurkolok! :)

2019. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
izélne veled, igen :d
2019. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!